Süleyman Demirel Üniversitesi Lise Mezunu 34 Sağlık Personeli Alım İlanı! Sınavsız

Süleyman Demirel Üniversitesi farklı pozisyon ve niteliklerde 34 kişilik boşluk ile sözleşmeli olarak personel alacak. Başvuru şartları ve diğer hususları haberimizde sizlere aktarıyoruz. İşte detaylar.

Süleyman Demirel Üniversitesi Lise Mezunu 34 Sağlık Personeli Alım İlanı! Sınavsız

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı yapacağını 14 Aralık 2018 tarihi itibari ile duyurdu. Buna göre Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi Başmüdürlüğüne sitihdam edilmek üzere ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet memurları kanununa tabi olarak 34 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru yapmak isteyen personel adayları üniversite tarafından belirtilen şartları mutlaka taşımaları gerekmektedir.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Süleyman Demirel Üniversitesi Lisa, Ön Lisans ve Lisans mezunu alım yapacak. Buna göre, Lisans Mezunu 11 Hemşire, Lise mezunu 7 Hemşire alacak. Diğer Sağlık Personeli pozisyonunda ise, Ön Lisans mezunu 6 Anaestezi Teknikeri, 7 Radyoloji teknikeri ve 3 Sağlık Labaratuvarı teknikeri olmak üzere toplamda 34 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şarrtları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, ÖSYM tarafından 2018 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise Mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan almış olmak ve alım pozisyonuna göre eğitimini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Ayrıca ilana göre adaylardan aranan özel şartlara ve KPSS puan durumuna aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularıa ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. Adaylara başvuru için 15 günlük bir süre verilmiş olup başvuruların en geç 28 Aralık 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Buna göre başvurular Üniversitenin resmi internet sitesinden temin edilecek başvuru formu ile birlikte ve Nüfus cüzdanı fotokopisi, Mezuniyet belgesi ve KPSS sonuç belgesi ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İlgili ilan hakkında daha detaylı bilgi almak için İlanın tam metnin inceleyiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 10:37
YORUM EKLE