Hemşire Alımı Haberleri

Hemşire Alımı haberleri ve güncel Hemşire Alımı gelişmeleri, Hemşire Alımı ile ilgili tüm video, Hemşire Alımı fotoğrafları ve Hemşire Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Harran Üniversitesi farklı kadrolarda sözleşmeli 39 personel alımı başvurusunda sona gelindi. Başvuru değerlendirme detayları nelerdir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Gazi Üniversitesi personel alımı yapacak. En az lise mezunu adaylardan 19 sözleşmeli personel alımı başvurusu ve detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Sağlık personeli ve sözleşmeli personel alınacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Kafkas Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. En az lise mezunu 26 sözleşmeli personel alınacak. Şartlar ve detayları habwerde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi personel alımı başvurusunda son gün. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 139 personel alınacak. Sonuçlar ve ilan detayları...

Kamu

Sağlık Bakanlığı 2024 yılı 36 bin yeni personel alımı yapacak. Peki alımlar ÖSYM üzerinden mi yoksa Kura ile mi yapılacak?...

Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi hemşire alımı başvurusu devam ediyor. Düşük KPSS puanı ile Hastaneye Sağlık Personeli alımı başvuru detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversite ve Hastanelerine 344 personel alımı için ilan yayımlandı. EN az lise ve 50 KPSS puanı ile personel alımı kontenjan...

Memur Alımı

KPSS 2024/1 tercihleri için kurumlardan talep toplama süreci bitti. Tercih kılavuzu yayımlanıyor. İşte Kılavuz detayları haberde.

Özel Sektör İŞKUR Alımı

İŞKUR, hastanelere 894 ambulans şoförü, ATT, hemşire ve paramedik alımı yapıyor. KPSS şartı yok, ilkokul mezunu başvurabilir.

Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi Düşük KPSS ile sağlık alanında ve sözleşmeli personel alacak. Büro personeli, hemşire, hasta bakıcı, güvenlik görevlisi alınacak.

Sözleşmeli Personel Alımı

Kırıkkale Üniversitesi 121 sözleşmeli personel alımı başvurusu devam ediyor. En az lise mezunu personel alımı yapılacak. Kontenjan ve şartlar haberde.