İmtiyaz Sahibi
TE BILISIM YAZILIM INTERNET KIRALAMA HIZMETLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Ad Soyad: Erhan İMAMOĞLU
İrtibat Şirket WhatsApp Telefon : 08507110097
E-MAİL: [email protected]
Genel Yayın Yönetmeni
Ad Soyad: Embie İMAMOĞLU
E-MAİL : [email protected]
Adres: BORNOVA / İZMİR
Telefon: 08507110097
Hafta İçi 08:00 – 18:00)
https://www.isinolsa.com/
Hukuk Danışmanı
Yasin Ç.
[email protected]
İLETİŞİM E-MAİL
MUHABİRLERİMİZ
Yılmaz ÖZYİĞİT
Ayşe TUNÇ
Kaan VATANSEVER
Seyfi UYSAL
GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Fatma TUNCER
Köşe Yazarlarımız
Sema MUTLU
Erdinç SHAKİR
Cemil MUTLU
Basri MEHMET
Reklam Sorumlusu
Vedat DOĞANAY
Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi
TE BILISIM YAZILIM INTERNET KIRALAMA HIZMETLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
https://tebilisim.com/
0 212 322 74 90

Yer Sağlayıcı

https://tebilisim.com/

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

İsinolsa.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

YAYIN İLKELERİ

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. İsinolsa.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. İsinolsa.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

İsinolsa.com adlı İş haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızdan incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

İş bu site içerisinde yer alan her türlü görsel ve işitsel öğe kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bilgilendirme: İş bu internet sitesi genel amacı itibari ile iş arayanlar ve iş verenler için hizmete açık bir birim olmasından ötürü, bu iki gruba müdahil kişilerin yaptıkları işlemler ücrete tabi değildir. www.isinolsa.com adresi olarak, iki gruptan da, ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerden ücret talep etmemekteyiz. İş bu web sitesinde, ilanlar ikincil kişisel tarafından verilmekte olunup, ilanın doğrulu veyahut geçerliliği sitemiz organlarınca taahhüt vermez. İlanın yükümlülüğü, verene aittir. İş bu site, ilan veren ile doğrudan bir bağ sahibi olmamakla beraber, ilanlar üzerinde yegâne denetleyici değildir, her ilan veren kendi ilanından sorumlu tutulur.

İş bu web sitesi, ilan veren kurum ya da kuruluşlar ile bağlantı içermemekte, sadece onların ilanlarını yayınlayabilecekleri bir ara yüz sağlayıcısı olarak, ücret talep etmeden hizmet vermektedir. İsinolsa.com adresinde yer alan her türlü iş ilanı, medyada bulunan işitsel ve görsel haber öğelerinin derlenmesi ile yayına verilir. Her ne amaç için olursa olsun, şahsi güvenlikleri adına, İsinolsa.com web sitesini kullanan şahıslar yorum bölümlerinde, her türlü şahsi bilgilerini vermekten kaçınmalıdır.

*İş bu internet sitesi ve onun alt kategorilerinde bulunan tüm sayfalarda bulunan kullanıcıların kendi fikirlerini içeren yorumlar, doğrudan yorum yapan kişiyi ilgilendirmekte olup, İsinolsa.com sitesi bu yorumlar üzerinde hiçbir sorumluluğu kabul etmez.