19:01 Kamu İŞKUR Alımı

Sağlık Bakanlığı 2024 yılı 8 bin işçi alımı için ilan geldi. Türkiye Geneli Hastanelere işçi alımı için şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.

18:39 Memur Alımı

Ticaret Bakanlığı memur alımı hakkında duyuru geldi. Engelli memur alımı EKPSS için istenen belgeler ve duyuru detayları haberde.

18:30 Memur Alımı

Türk Patent ve Marka Kurumu memur alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda ve niteliklerde uzman yardımcısı kadrosu haberde.

17:04 İşkur

33 Belediye KPSS siz personel alımı için ilan yayımladı. Farklı kadrolarda 460 Belediye personel alımı ilan listesi haberde.

16:21 İşçi Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı hakkında az önce duyuru geldi. Kura işlemlerinin nasıl yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

11:00 Banka Personel Alımı

İş Bankası Şube Genel Müdürlüklerine Güvenlik Görevlisi Alımı yapıyor. Lise Mezunu adaylardan güvenlik alımı şartları ve ilan detayları haberde.

10:45 Kamu İŞKUR Alımı

Sağlık Bakanlığı temizlik görevlisi alımı sona eriyor. Hastanelere 3550 Sürekli işçi kapsamında temizlik personeli alınacak. Kura işlemleri detayı nedir?

10:43 Kamu İŞKUR Alımı

Sağlık Bakanlığı Güvenlik Görevlisi alımı ilanı belli oldu. 81 Şehirde 3 Bin 386 Güvenlik Görevlisi alımı ilan numaraları ve şartları haberde.

10:36 Kamu İŞKUR Alımı

Sağlık Bakanlığı işçi alımı yapıyor. Az Önce İŞKUR ile gelen ilanlara göre 600 Klinik Destek Elemanı alımı yapılacak. Hastanelere işçi alımı detayları haberde.

10:13 Memur Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli memur alımı hakkında duyuru yayımladı. Tercihlerde atanan adaylardan istenen belgeler ve sorgulama ekranı.