00:01 Sözleşmeli Personel Alımı

Yükseköğretim Kurumu personel alımı için ilan yayımladı. KPSS Şartı ile en az lise mezunu personel alımı şartları ve detayları haberde.

2 saat önce Memur Alımı

Sermaye Piyasası Kurulu memur alımı için ilan yayımladı. KPSS şartı olmaksızın memur alımı şartları ve başvuru bilgisi haberde.

5 saat önce Memur Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı memur allımı hakkında duyuru yayımlandı. Müfettiş Yardımcılığı sözlü sınava katılacak adaylar belli oldu.

5 saat önce Sözleşmeli Personel Alımı

Bingöl Üniversitesi 24 personel alımı için ilana çıktı. En az lise mezunu adaylar içerisinden Sağlık ve sözleşmeli personel alınacak. Detaylar haberde.

5 saat önce Sözleşmeli Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı başvurusunda son gün. 122 Personel alımı için başvuru değerlendirmesi nasıl yapılacak? Sonuçlar ne zaman?

5 saat önce Memur Alımı

Aile Bakanlığından gelmiş olan duyuruya göre 2023 yılı memur alımına ilişkin sözlü sınava katılacak adayları açıkladı.

5 saat önce Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi yeni personel alımı ilanı yayımladı. KPSS olmaksızın sözleşmeli personel alımı kontenjan ve şartları haberde.

6 saat önce TYP Alımı İŞKUR

Kültür Bakanlığı farklı 28 Şehir için ilan yayımladı. KPSS siz 662 Personel alımı yapılacak. Kontenjan ve şehir dağılımı haberde.

6 saat önce Sınavlar

ÖSYM'den az önce gelen duyuruya göre Beklenen sonuçlar açıklandı. 2024/9 (İngilizce) sınavı için başvuru kılavuzu yayımlandı.

6 saat önce Kamu İŞKUR Alımı

Milli Savunma Bakanlığı İşçi alımı hakkında duyuru yayımlandı. KPSS siz İşçi alımı için sınava girecek adaylar belli oldu.