KPSS siz memur alımı Haberleri

KPSS siz memur alımı haberleri ve güncel KPSS siz memur alımı gelişmeleri, KPSS siz memur alımı ile ilgili tüm video, KPSS siz memur alımı fotoğrafları ve KPSS siz memur alımı haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Mart ayı kamuya 10 Bin 133 İşçi, memur ve personel alımı ilanları yayımlandı. KPSS li KPS siz ilan listesi ve...

Memur Alımı

Bakanlıklara memur ve personel alımı için ilanlar yayımlandı. 8 Bakanlık Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 45 Bin 90 memur...

Memur Alımı

Enerji Bakanlığı memur alımı için ilan yayımlandı. KPSS siz Memur Alımı için başvuru şartları ve başvuru ekranı haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü yeni ilan yayımladı. KPSS Puanı olmadan İŞKUR üzerinden 12 memur alımı yapacak. Başvuru şartları ve ilan...

Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı Meslek Memuru alımı alımı yapacak. KPSS siz Memur Alımı yapılacak olup başvuruları sona eriyor. Detaylar haberde.

Kamuya 7 kurum tarafından 215 Memur Alımı ve personel alımı başvuruları Bugün sona eriyor. İlan detayları ve şartları haberde.

Memur Alımı

Kamuya lisans mezunu memur alımı başvuruları başladı. KPSS puan ile başvuru yapılacak memur alımı ilan listesi haberde.

Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı yapacak. Az Önce gelen duyuruya göre 110 Aday Meslek Memuru alımı için sonuçlar açıklandı. Liste haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tarım Bakanlığı TKDK farklı alanlarda KPSS olmaksızın memur alımı ve personel alımı kontenjanları açıklandı. şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı personel alımı ilanı yayımladı. En az lise mezunu ve KPSS siz Sekreter alımı yapılacak. Şartlar ve detaylar haberde.

Kamu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2828 sayılı kanun kapsamında yeni atama duyurusu yayımladı. KPSS Olmadan 1044 Memur personel alınacak.

Kamu

Aralık ayı 2023 itibari ile kamuya 5414 Memur Personel alımı ilan listesi yayımlandı. Üniversiteler, Belediyeler, Bakanlıklar ve Kurum ilanları haberde.