TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alım İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK personel alımı yapacağını ilan etti. Resmi gazete'de yayımlanan ilana göre TÜBİTAK farklı enstitülere farklı pozisyonlarda personel alacak. İşte detaylar.

TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alım İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alacak. Bu bağlamda Resmi Gazete tarafından yayımlanan ilana göre TÜBİTAK farklı enstitülerine kamu personeli alımı yapacak. İşin Olsa ekibi olarak ilgili ilan hakkıda sizlere detayları haberimizin devamında aktarıyor olacağız.

ALIM KADROLARI NEDİR?

TÜBİTAK MAM Malzeme Enstitüsü ve TÜBİTAK BİLGEM İş Yeri Sağlık ve Güvenlik birimine personel alacak. Buna göre, TÜRBİTAK MAM Malzeme Enstitüsüne Kocaeli ilinde, 6 Araştırmacı, 2 Teknisyen, 1 Uzman Yardımcısı alacak. TÜBİTAK BİLGEM İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimine ise, 3 uzman / uzman yardımcısı ve 2 İş Yeri Hekimi olmak üzere toplamda 14 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Adayar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için öncelike belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar. Buna göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Araştırmacı Pozisyonu için 30 yaşını doldurmamış olmak, teknisyen Pozisyonu için 28 yaşını doldurmamış olmak ve uzman/Uzman yardımcısı pozisyonu için 2 yıl deneyim sahibi olmak gibi nitelikler aranmaktadır.

İlgili ilan için daha detaylı bilgi alabilmek ve başvuru metnine ulaşmak için (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. Eğer Resmi gazete tarafından yayımlanan ilana ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın tam metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
merve
merve - 2 yıl Önce

yazdıgınız web sayfalarında ılanlar yok ?