Kastamonu Üniversitesi 60 KPSS İle Destek ve Büro Personeli ile Aşçı Alımı İlanı

Kastamonu Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Kastamonu Üniversitesi 60 KPSS İle Destek ve Büro Personeli ile Aşçı Alımı İlanı

Kastamonu Üniversitesi personel alımı yapıyor. Resmi Gazetede 13 Kasım 2023 tarihi ile yayımlanmış olan ilana göre Kastamonu Üniversitesi bünyesine farklı kadrolarda en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda başvuru şartları ve ilan detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı Kontenjan Dağılımı:

Kastamonu Üniversitesi toplamda 8 kişilik kadro ile Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak üzere " 1 Büro Personeli, 1 Mühendis, 1Aşçı, 5 Destek Personeli " alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Üniversiteye personel alımı için yayımlanan ilanlar için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca özel olarak ise 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır. 

Kontenjana Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu olan Sözleşmeli personel alımında adaylar başvurularını sadece 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Bu kapsamda, başvurular sadece İstenen belgelerle şahsen yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 13 - 27 Kasım 2023

Başvuru Adresi: Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı (Kuzeykent Mahallesi Orgeneral Atilla Ateş Paşa Caddesi No: 19 Merkez- Kuzeykent / KASTAMONU)

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE