Pegasus personel alımı için yeni ilan yayımladı. Az Önce gelmiş olan duyuru kapsamında Pegasus bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere işçi alımı yapacağını bildirdi. En Az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden Uçak Yükleme İşçisi alımı yapılacak.

Pegasus Havayolları ile gökyüzünde yükselemeye hazır mısınız? Uçak Yükleme İşçisi pozisyonumuzla havacılık sektöründe dinamik ve heyecan verici bir kariyer inşa etme şansı yakalayabilirsiniz.

Uçak Yükleme İşçisi Alınacak!

Pegasus tarafından yayımlanmış olan ilana göre Uçak Yükleme İşçisi alınacak. Bu kapsamda Pegasus bünyesinde hizmet verecek olan adayların " Misafir bagaj ve kargolarının uçağa yüklenmesi ve boşaltılması, Apron araç ve ekipmanlarının kullanımı " görevlerinden sorumlu olacaklardır.

Başvuru İçin Adaylardan hangi Şartlar Aranacak?

  • En az ilkokul mezunu,
  • Tercihen B/C sınıfı ehliyet ve aktif araç kullanabilme becerisi,
  • 3'lü vardiya düzenine uyum sağlayabilme,
  • Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünün tamamlanmış olması veya en az 2 yıl tecil edilmiş olması,
  • Ekip çalışmasına yatkınlık,
  • Anadolu Yakası'nda veya Gebze'de ikamet etme,

23 Bin 500 TL Maaş Verilecek!

Pegasus bünyesine çalışacak olan Uçak Yükleme İşçisi alımı için maaşlar belli oldu. Bu kapsamda adaylara " 23.547 TL Net Maaş + Prim " imkanı sunulacak!

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Pegasus işçi alımı başvurusu için adayların öncelikle belirtilen nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Online olarak başvuru alınacak olup aşağıdaki bağlantı sayesinde güncel Pegasus İlanlarına ulaşabilirsiniz.

Pegasus 2024 Yılı Personel Alımı İş İlanları Tecrübesi / Tecrübeli Pegasus 2024 Yılı Personel Alımı İş İlanları Tecrübesi / Tecrübeli