İŞKUR üzerinde yeni personel alımları için ilanlar yayımlanıyor. 14 Mayıs 2024 tarihi ile yayımlanan TYP Personel Alımı ilanı kapsamında KPSS siz Personel Alımı gerçekleştirilecek. İŞKUR ilanları kapsamında yayımlanmış olan Kaymakamlık Personel Alımı detaylarını İşin Olsa Ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

Kaymakamlıklara TYP Personel Alımları İçin Yeni İlan Yayımlandı

İŞKUR üzerinde yayımlanmaya devam eden TYP Personel Alımı ilanları için talep arttı. Bu kapsamda çok sayıda Kaymakamlık ilan yayımladı. 

Peki güncel TYP Personel alımı ilanları nedir? Kimler Başvuru yapacak? Nasıl başvuru yapılacak? Detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Işkur Typ

Kütahya Aslanapa Kaymakamlığı Personel Alımı

İŞKUR TYP ilanları üzerinde yayımlanan  ilan ile 

Kütahya Aslanapa Kaymakamlığı Geçici Madde 5 kapsamında 11  TYP Personel alımı yapacak. İş İlanı numarası ise " 320076 " olarak belirtildi.

Şanlıurfa Hilvan Kaymakamlığı Personel Alımı

İŞKUR ile 14 Mayıs 2024 tarihi ile yayımlanan TYP Personel Alımı ilanı ile " Hilvan Kaymakamlığına bağlı Kamu Kurumlarında 6 aylık süre ile Temizlik ve Çevre Düzenlemesi İşlerinde" İstihdam edilmek üzere 500 TYP Personel Alımı yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar "  320176" adresini kullanabilirler.

YENİ İLANLAR GELDİĞİNDE HABERDAR OLMAK İÇİN İNSTAGRAMA SENDE KATIL

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Kimler TYP İlanlarına Başvuru Yapabilecek?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kuruma kayıtlı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

31/5/2006 tarihli ve 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (c) bentleri kapsamında SGK’ya bildirilmiyor olmak ve isteğe bağlı sigortalılık hariç aynı Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi kapsamında sigortalı olmamak veya belirtilen kapsamda sigortalı sayılmamak,

Emekli ve malul aylığı almıyor olmak,

Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç).

Nasıl ve Ne Zaman Başvuru Yapılacak?

Başvurularınızı sadece İŞKUR üzerinden gerçekleştireceksiniz. Bugün yayımlanan ilanlar için en geç 4 gün içerisinde başvurularınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Başvuru Adımları Nedir?

1. Adım: Adaylar öncelikle https://esube.iskur.gov.tr/adresine tıklamaları gerekli ve İŞKUR sistemine e-Devlet şifresi ile veya İŞKUR kayıt bilgisi ile sisteme giriş yapınız.

2. Adım: Sonrasında İŞKUR Sistemine Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki görselde gördüğünüz alana girmeniz gereklidir.

3. Adım: İlgili bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görseldedi gibi bir ekran gelecek ve ilgili görselde eğer biliyorsanız TYP numarası veya Birim yazan kısma kendi ilinizi girebilirsiniz. Yada Ara butonuna tıklayarak tüm TYP Personel Alımı ilanlarına ulaşabilirsiniz.

TÜM TYP ALIMLARI İŞKUR İLANLARI BURADA