İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alım İlanı

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alım ilanı yayımladı. Yüksek maaş ile sözleşmeli olarak bilişim personeli alınacak. İşte başvuru şartları.

İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alım İlanı

Resmi gazete'nin 17 Temmuz 2019 tarihli yayımlanmış bölümüne göre İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere sözleşmeli olarak bilişim personeli alacağınu ilan etti. Buna göre İstanbul Teknik Üniversitesi 1 kişilik boş kadro ile 3 kat maaş ile Kıdemli Sistem Uzmanı alımı yapacak.

TAVAN ÜCRET NE KADAR ?

Aylık brüt sözleşme ücret tavanı, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilenler için 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının 3 üncü maddesinde tespit edilen sözleşme ücreti tavanı olan (Temmuz-Aralık 2019 tarihleri arası belirlenen brüt ücret 6.756,12 TL)’nin aşağıda belirtilen cetvelde gruplar dâhilinde belirlenen katları ile çarpımı sonucu bulunacak tutar olacaktır. Ancak Kurum, tavan ücretinin altında sözleşme düzenlemeye ve ödeme yapmaya yetkilidir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İstanbul Teknik Üniversitesi alım yapacağı personel adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Alım yapılacak pozisyon için gerekli özel şartları taşımak, Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş veya bunlara denkliği bulunan yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek ve Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına 18 Temmuz 2019 tarihi itibari ile başlayabilecekler. Başvurular en geç 01 Ağustos 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar aranna nitelikleri taşımaları durumda, İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K:3 Maslak / İSTANBUL adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlanın Tam Metni

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi ve siyaset bilimi
Kamu yönetimi ve siyaset bilimi - 1 yıl Önce

Kamu yönetimi mezunuyum farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz