NKÜ 148 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans ( Düzeltme )

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ( NKÜ ) 148 Sözleşmeli Personel alımı en az lise mezunu ve Düşük KPSS Puanı ile yapılacak. Şartlar ve Kontenjan dağılımı haberde.

NKÜ 148 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans ( Düzeltme )

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ( NKÜ ) personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede 6 Eylül 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Personel Alımı ilanına göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunuı adaylar içersinden olmak üzere 148 sözleşmeli Personel Alımı yapacak.

Alımlar 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Sözleşmeli 4/B olarak KPSS Puanına göre yapılacak.

Düzeltme İlanı Yayımlandı!

6 Eylül 2023 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanı için bazı kadrolarda ve ilanda düzeltme ilanı yayımlandı. Söz konusu düzeltme ilanı 8 Eylül 2023 tarihi ile Resmi gazetede yayımlandı. Söz konusu düzeltme ilanına ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: 6 Eylül 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Sözleşmeli personel alımı ilanın başvuru yapmış olan adayların tekrar başvuru yapmaları gereklidir.

Mesleğe Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 5 Diğer Sağlık Personeli, 6 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Ön Lisans Mezunu: 11 Sağlık Teknikeri, 7 Laborant, 4 Röntgen Teknisyeni, 52 Büro Personeli,

Lisans Mezunu: 2 Veteriner Hekim, 2 Eczacı, 2 Mühendis, 35 Hemşire, 2 Fizyoterapist, 

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için adaylardan genel olarak 657 sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mnahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya aserlik ile ilgisi olmamak " gibi genel şartlar aranacak.

KPSS Puan Şartı Nedir?

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi personel alımı için KPSS Şartı Aranacak. 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için p3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Adayların KPSS den almış oldukları puanlar önemli olup Meslek ve eğitim seviyesne göre yapılacak KPSS Puan Sıralaması ile en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ele alınacaktır.

Mesleke Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Başvurular ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Söz konusu ilan Resmi gazetede yayımlanmasınan sonra başvuru süreci başlamıştır. Adaylar başvurularını 15 gün içerisinde gerçekleştirrecekler.

Başvuru Tarhleri: 6 - 22 Eyllü 2023

Başvuru Adresi: Üniversitenin web adresinden https://www.nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2023, 07:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 3 hafta Önce

52 büro personeli önlisans mezunu alınacak diyor sadece 14 kişi alınıyo