Geri Sayım Başladı TTK Bin İşçi Alımı İlan Tarihi ile Kura Tarihi Belli Oldu!

Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanlığı Türkiye Taş Kömürü İşletmesi TTK 1500 işçi alımı için önemli gelişmeler! İlan İŞKUR üzerinden ne zaman açıklanacak? Kura ne zaman yapılacak? Detaylar Genel Müdür Kazım Eroğlu tarafından açıklandı. İşte gelişmeler..

Geri Sayım Başladı TTK Bin İşçi Alımı İlan Tarihi ile Kura Tarihi Belli Oldu!

TTK Bin İşçi Alımı İlan tarihi için geri sayım Başladı. Ayrıca  kura tarihi de belli oldu!

Türkiye Taş Kömürü İşletmesine yapılacak işçi alımları için takvim belli oldu. Genel Müdür Kazım Eroğlu yeni bir açıklama daha yaptı. Bu açıklamaya göre İŞKUR üzerinden açıklanacak ilan için geri sayım başladı. Detaylar şu şekilde..

İLAN VE KURA TAKVİMİ BELLİ OLDU

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına bağlı Türkiye Taş Kömürü İşletmesi Genel Müdürlüğüne bağlı Zonguldak ve çevresine yapılacak 1500 işçi alımları için süreç halen devam ederken adaylar uzun bir zamandır ilanın açıklanmasını ve başvuru yapmayı bekliyor. Adaylar ilanda istenilen başvuru şartlarını da merak etmekte. TTK Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Kazım Eroğlu Zonguldak’ta yapılan bir etkinlikte konuşma yaptı ve adayların merak ettiği o sorunun cevabını verdi. Açıklama şu şekilde; “İnşallah 12 Şubat tarihinde İş Kur vasıtasıyla müracaatlar alınmaya başlayacak. Yine çok farklı bir program sapması olmaz ise 2-3 Mart tarihlerinde kura çekimlerini yapmayı planlıyoruz. “ dedi.

ENERJİ BAKANI’DA ONAYLADI;

Ayrıca adaylar ilanda 1500 kişilik ilan beklerken açıklanacak sayı bir olduğu ortaya çıktı. Daha önce yapılan açıklamalarda kura töreninde alım müjdesi verilebileceğine dair resmi açıklamalar yapılmıştı. Bu açıklamada diğer kalan 500 kişinin alınacağına dair olabileceği tahmin edilmekte. Ayrıca Genel Müdür Eroğlu tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde “Bu kura çekimiyle 1000 kişi işe alınacak. Sayın Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez ile görüştüm, kendisinden de teyit ettim. Eğer programında bir sorun olmaz ise kendisi de bu kura çekimine katılmayı düşünüyor.” dedi. Ayrıca diğer gelişmelerden anında haberfar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilir ve sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 09:57

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE