Eskişehir Teknik Üniversitesi 51 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans

Eskişehir Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise ve 60 KPSS ile Sözleşmeli Personel alımı ilan detayları ve başvuru şartları haberde.

Eskişehir Teknik Üniversitesi 51 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans

Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede 3 Kasım 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Sözleşmeli personel alımı ilanına göre Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devle Memurları kanunun 4/B fırkrasına göre 51 Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır. Adaylardan aranan başvuru şartları ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Mesleğe Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 13 Destek Personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 8 Destek Personeli, 25 Büro Personeli, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Eskişehir Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yağpmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

Ayrıca Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olması gereklidir.

KPSS Şartı nedir ?

Adaylardan 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için p93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mülakat Yapılmayacak!

Eskişehir Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için adaylardan KPSS Puanı ile değerlendirme yapılacak. EN yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile Yerleştirme işlemleri yapılacak olup Herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

Kontenjana Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu Ünibversite personel alımı başvurusu başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece şahsen yapılacak.

Başvuru tarihleri: 3 - 17 Kasım 2023

Başvuru Adresi: Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – İki Eylül Kampüsü Eskişehir

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE