Amasya Üniversitesi Sözleşmeli Büro ve Destek Personeli Alımı - En Az Lise

Amasya Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Em az Lise mezunu Üniversite personeli alımı şartları ve kontenjan bilgisi haberde.

Amasya Üniversitesi Sözleşmeli Büro ve Destek Personeli Alımı - En Az Lise

Amasya Üniversitesi personel alımı ilanı yaymlandı. Az Önce Resmi gazetede 25 Ekim 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Personel alımı ilanına göre Amasya Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak için 9 Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak kotnetnjanlar ve şartlar haberde.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Amasya Üniversitesi sözleşmeli personel alımları için Üniversitenin merkezi birimi, Merkez Yerleşke ve İlçedeki Birimlere, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Suluova Meslek Yüksekokulu birimlerinde görevlendirilmek üzere;

  • 5 Büro Personeli,
  • 4 Destek Personeli,

toplamda 9 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirielcektir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar nedir?

Amasya Üniversitesi Sözlşemeli personel alımınd genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lsans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mesleğe Göre Aranan Şartlar Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite sözleşmeli personel alımı için başvuurlar ilanın yayım tarihi olan 25 Ekim 2023 tarihi ile başlamıştı ve en geç 15 gün içerisimde yani 8 Kasım 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak Aktug
Burak Aktug - 2 ay Önce

Sanat okulu mezunuyum iyi derecede bilgi sayar her türlü kaynak ustasıyım