Türk Kızılayı Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı yurt içi ve yurt dışı için çok sayıda memur ve personel alımları yapıyor. Peki alınacak personeller hangi pozisyonlarda istihdam edecek ve detaylar nedir.

Türk Kızılayı Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli kuruluşlarından olan ve aralıklarla memur ile personel alımları gerçekleştirmekte olan Türk Kızılayı bilindiği üzere Türkiye'nin dört bir yanında gönüllü üniversite öğrencileri çalışanı ile organ ve kan bağışları toplayarak çok sayda kişiye hayat vermeye devam ediyor.

Türk Kızılayı işlemlerin hızlandırılması ve gerekli yerlerde görevlilerin bulunması için personel alımlarını da sürdürmektedir. Türk Kızılayı memur ve personel alımı ilanları resmi internet siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmakta olup yeni ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ve ilan bilgisi detayları nedir.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapan Kurum: Türk Kızılayı
Açık Pozisyon Sayısı: 10'a Yakın
Alınacak Memur Sayısı: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLARA ALIMLAR YAPILACAK?

Türk Kızılayı 10'a yakın pozisyon için çok sayıda memur ve personel alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Çağrı Merkezi Operatörü(ÇMO)
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Delegasyon Yetkilisi(KDY2017)
Reporting/ Data Specialist
Bölge Satış Yöneticisi - İstanbul(BSYAS1117)
Gazze Delegasyon Başkanı
Monitoring and Evaluation Assistant(ME)
Tercüman
Gençlik Çalışanı

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yukarıda Kızılay'ın personel alımına ilişkin pozisyon bilgileri verilmiştir. Adayların başvuru yapması için nitelikler hakkında bilgi edinmesi gerekmekte olup tüm bilgileri ve başvurularını aşağıdaki linkler yardımı ile gerçekleştirebilir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
kader
kader - 5 yıl Önce

Nasıl başvuru yapılacak bilen varmı