Fenerbahçe'li Futbolcu Boşanıyor mu?

A Milli Takım ve Fenerbahçe'nin başarılı yıldız oyuncusu Caner Erkin basında çıkan Eşi ile boşanacaklar haberlerine ilşkin bir açıklama yaptı. İşte Caner Erkin'in o açıklamaları.

Fenerbahçe'li Futbolcu Boşanıyor mu?

A Milli Takım ve Fenerbahçe'nin  başarılı yıldız oyuncusu Caner Erkin basında çıkan Eşi ile boşanacaklar haberlerine ilşkin bir açıklama yaptı. İşte Caner Erkin'in o açıklamaları.

Bir süredir medyada, Asena Erkin ve Caner Erkin çiftinin aralarının bozuk olduğu iddia ediliyordu. Ünlü çift haklarında çıkan haberlere avukatları aracılığıyla cevap verdi.
 
Milli futbolcu Caner Erkin, açıklamayı kendi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kamuoyuna bildirdi.

 
İşte o açıklama:
 
'Müvekkillerim Asena Erkin ve eşi Caner Erkin hakkında son aylarda bazı yazılı basın organlarında ve de internet sitelerinde hiçbir belge ve ispata dayanmayan gerçekdışı, kaynağı belli olmayan, kasıtlı, haber ve bilgiler haber konusu yapılmaktadır.
 
Basın organlarında aynı tip gerçek dışı ve kasıtlı, haberler, yorumlar ve senaryolar sürekli gündeme getirilmeye çalışılmıştır.Basın etiğinden yoksun, kaynağı ve dayanağı olmayan bu asılsız haberlere karşı bundan sonra tüm yasal süreçler işletilecek olup, yargı önünde bu çirkin kara propagandaların cevabı verilecektir.
 
Asena Erkin ve Caner Erkin çiftinin ayrılık ve boşanması ile ilgili tüm bu iddiaların ve senaryoların, müvekkillerim adına tamamının gerçek dışı olduğunu ifade eder, kamuoyunun bilgisine sunarım.'

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE