Antalya Güzeli Trafik Kazası Geçirdi!

Antalya'lı güzel oyuncu trafik kazası geçirdi. Ekranların güzel oyuncu İpek Bağrıaçık kaza. İpek Bağrıaçık arkadaşlarıyla gezerken başka bir aracın çarpması sonucunda boynunu incitti. Hastane'de tedavisi yapılan İpek Bağrıaçık, daha sonra taburcu edildi.

Antalya Güzeli Trafik Kazası Geçirdi!

Antalya'lı güzel oyuncu trafik kazası geçirdi. Ekranların güzel oyuncu  İpek Bağrıaçık kaza. İpek Bağrıaçık arkadaşlarıyla gezerken başka bir aracın çarpması sonucunda boynunu incitti. Hastane'de tedavisi yapılan İpek Bağrıaçık, daha sonra taburcu edildi.

BOYNU İNCİDİ


İstanbul’da arkadaşlarıyla birlikte bindiği otomobile, başka bir aracın çarpması sonucu boynunu inciten Bağrıaçık, hastanedeki müdahalenin ardından taburcu edilerek evine gönderildi. Boyun çevresinde ağrı olduğunu belirten Bağrıaçık, "Boyunluk takıldı. Şu an evde yatıyorum. Yorulmamaya özen gösteriyorum. Arkadaşlarım beni yalnız bırakmıyor. Kısa sürede ayağa kalkmak istiyorum" dedi.

Kazanın nasıl olduğunu da anlatan Bağrıaçık, "Aracı arkadaşım kullanıyordu. Yağmur yağıyordu. Dönmek istedik, başka bir araçla çarpıştık. Ne olduğunu anlamadım. Boynumda bir acı hissettim. Kontrollerde olumsuz bir şey çıkmadı. Fakat doktorum dikkatli olmamı ve yorulmamamı tembih etti. Birkaç hafta içinde set çalışmalarım başlayacak. Çabucak iyileşmek istiyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:26
YORUM EKLE