Samsung Katlanabilir Telefonun Tanıtım Videosunu Yanlışlıkla Paylaştı

Samsung akıllı telefon piyasasının zirvesi konumunda ve yeni kullanıcı deneyimlerini sezinleyerek akıllı telefon piyasasına çığır açacak telefonlar hazırlıyor. Daha önceleri Evan Blass paylaştığı tanıtım öncesi sürprizleri yeri bu kez Samsung yalnışıkla yeni katlanır telefonun tanıtım videosunu paylaştı.

Samsung Katlanabilir Telefonun Tanıtım Videosunu Yanlışlıkla Paylaştı

Samsung yeni katlanır telefonu tanıtımı için tüm hazırlarını devam ettiriyor.

Teknoloji kullanıcıları için Samsung'un yeni çıkartacağı akıllı telefonu çok büyük önem taşıyor. Peki Samsung'un katlanır telefon tanıtım videosu yayımlandı mı? Bunu Evan Blass yada diğer sosyal medya fenomenlerinden bekleyenler bu kez yanıldı. Teknoloji devi Samsung planladığı tarihten önce tanıtım videosunu açıkladı. Bunu şimdilik bilmeyerek yaptığını düşünmesine neden olan ise kısa sürede youtube kanalından katlanır telefon tanıtım videosunun kaldırılmış olması oldu.

Yep yeni teknoloji olan flex ekranı ile Yeni katlanır Samsung'u daha önce bazı etkinliklerde görüldü. Prototip görüntüsündeki tasarımı ile heyecan uyandırdı ve tanıtım videosu merakla beklenmeye devam etti.

SAMSUNG KATLANIR TELEFONUN ADI BELLİ Mİ?

Henüz bu konuda resmi bir açıklama gelmesi. Galaxy 10 tanıtımlarında yapılacak olan katlanır telefon tanıtımından kısa süre önce ismi de açıklanacak. Güney Kore teknoloji firmasının yeni mobil cihazının özelliklerini ise 20 Şubat tarihinde öğreneceğiz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 23:22

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE