Hazine ve Maliye Bakanlığı 40 Memur Alımı Yapıyor! İşte Detaylar

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyelerine KPSS 2018/2 kapsamında memur alımları gerçekleştirilmektedir. Yürütülecek memur alımlarına başvurular tercihler üzerinden yapılmaktadır...

Hazine ve Maliye Bakanlığı 40 Memur Alımı Yapıyor! İşte Detaylar

Kamuya memur alım süreci için KPSS puanlarıyla merkezi atama tercihleri devam ediyor. Milyonlarca adayın merakla beklediği KPSS tercih süreci yaklaştı ve adaylar 11 - 20 Aralık 2018 tarihleri arasında memur alımlarına yönelik tercihlerini gerçekleştirerek, kamuda memuriyet hayalleri için önemli bir adımı atmış olacaklar. Çok sayıda kişi tarafından yapılan tercihlerle, kamuda merkezi atamalarla memur istihdamı sağlanmış olacak. Çok sayıda bakanlığın bünyesindeki kadrolara yapılan memur alımlarının yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanlığı kadrolarına yönelik memur alımları da gerçekleştirilmektedir. Bu memur alımlarında tercih yapacak ziyaretçilerimizin eğitim düzeylerinin lisans düzeyinde olması gerekmektedir. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yalnızca lisans bölümlerinden mezun olanlara yönelik kadrolar açılmıştır.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI 40 MEMUR ALIMI

Lisans eğitim düzeyi üzerinden maliye bakanlığı memur alımı gerçekleştirilmektedir. Adayların ilgili nitelikleri ve özel koşulları taşımaları halinde hazine bakanlığı memur alım tercihlerinde seçim yapabilmeleri mümkündür. Yapılacak tercih işlemlerinde kılavuzun detaylıca okunulması gerekmektedir. Yürütülecek tercih işlemleri için ihtiyacınız olabilecek tüm bilgiler isinolsa.com sitemiz üzerinde sunulmuş durumdadır. Memur alımları için yapılacak tercihlerde özellikle ilan edilen kadroların yanında yer alan nitelik kodları ve özel koşulların, ilgili kılavuzlar aracılığıyla ayrıca incelenmesi adayların faydasına olacaktır.

MEMUR ALIMLARI CEP TELEFONUNUZA BİLDİRİM OLARAK GELSİN

Kamuya yapılan tüm memur alımları ve başvuru sonuçları mobil uygulamalarımız aracılığıyla cep telefonunuza bildirim olarak gelsin isterseniz, uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 00:35
YORUM EKLE