Kamu kurum ve Kuruluşlarına memur personel ve işçi alımı için ilan yayımlandı. 5 Kurum, Bakanlık ve Üniversite tarafından yayımlanmış olan ilanlar kapsamında kamuya toplamda 1754 memur personel alımı yapılacak.

Kamuya Memur alımı kapsamında yayımlanan ilanlar için 50 KPSS ile Memur Alımı yapılacak. Kamu İlanları kapsamında İşçi alımı için ise KPSS siz Personel Alımı yapılmaktadır.

İşin Olsa ekibi olarak sizlere 3 Nisan 2024 tarihi ile Resmi Gazetede yayımlanmış olan ilanlar kapsamında 1754 memur personel alınacak.

YENİ İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Kamuya İlanlar Bugün ( 3 Nisan 2024 ) Yayımlandı!

Resmi Gazete ve İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlar ile çeşitli kadrolarda alım yapılacak. Bu kapsamda Alımlar Bakanlık, Kamu Kurumu ve Üniversiteler tarafından yapılacak.

Bugün Yayımlanan Kamu İlanları Hangileridir?

İçişleri Bakanlığı 1608 Sözleşmeli Personel Alımı:

Bakanlık Merkez ve Taşra teşkilatı birimlerindeki eksikliği gidermek üzere Şoför, Büro Personel, Destek Personeli, Psikolog, Sosyal Çalışmacı, Mühendis, Temizlik Personeli, Tekniker, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Aşçı, Garson, Teknisyen, Çağrı Karşılama Personeli  gibi kadrolarda memur alımı yapılacak. 

Alımlar KPSS En az 60 puan ile yapılacak. Bu kapsamda başvurular 22 - 26 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirecekler.

İlanın detaylarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı inceleyiniz.

İçişleri Bakanlığı 1608 Sözleşmeli 4/B Personel Alımı İlanı 2024 En Az Lise İçişleri Bakanlığı 1608 Sözleşmeli 4/B Personel Alımı İlanı 2024 En Az Lise

Süleyman Demirel Üniversitesi 66 Personel Alımı:

SDÜ bünyesine 66 kişilik kadro ile, Lise Mezunu: 4 Destek Personeli, 8 Hemşire,  Ön Lisans Mezunu: 20 Koruma ve Güvenlik Görevlisi10 Sağlık Teknikeri,  Lisans Mezunu: 24 Hemşire alımı gerçekleştirecek.

Başvurular 15 gün içerisinde en düşük 50 KPSS Puanı ile gerçekleştirilecek.

SDÜ 66 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı - Düzeltme SDÜ 66 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı - Düzeltme

Rekabet Kurumu 25 Memur Alımı:

Rekabet Kurumu 25 kişilik yayımladığı kadro için Alımlar 12 Genel, 10 İktisat, 3 Bilişim alanlarında olmak üzere toplamda 25  memur alımları yapılacak.

Başvurular KPSS 80 Puan şartı ile alınacak.

Rekabet Kurumu 25 Memur Alımı Başvurusu Başladı! Rekabet Kurumu 25 Memur Alımı Başvurusu Başladı!

Türkiye Taşkömürü Kurumu ( TTK ) 44 İşçi Alımı:

Türkiye Taşkömürü Kurumu İŞKUR ile yayımlanan ilana göre alımlar, 6 Kuvvetli Akım Tesisatçısı, 5 Kaynakçı, 21 Mekanizasyon Pres İşçisi, 1 Numuneci Maden Ocağı, 1 Motor İmalat Bakım ve Onarım İşçisi, 6 Mekaniker ( Kompresör ),4 Vinç Operatörü olmak üzere toplamda 44 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Herhangi bir KPSS Şartı aranmayacaktır.

TTK 2024 Yılı İŞKUR İle 44 Kamu İşçi Alımı Başvurusu Başladı! TTK 2024 Yılı İŞKUR İle 44 Kamu İşçi Alımı Başvurusu Başladı!

İzmir Bakırçay Üniversitesi 11 Sözleşmeli Personel alımı:

İzmir Bakırçay Üniversitesi 57 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli olarak  4 Büro personeli, 4 Teknisyen, 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Destek Personeli (Bahçıvan) kadrolarında personel alınacak.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Büro, Destek, Teknisyen ve Güvenlik Alımı İzmir Bakırçay Üniversitesi Büro, Destek, Teknisyen ve Güvenlik Alımı

Editör: Erhan İmamoğlu