Düşük KPSS ( 50, 55, 60) Kamuya 741 Memur Kamu Personeli Alımı İlanları

Kamuya Memur Personel alımı ilanları geldi. Düşük KPSS Puanı İle Kamuya 741 Memur alımı ve personel alımı kurum listesi ve başvuru detayları haberde.

Düşük KPSS ( 50, 55, 60) Kamuya 741 Memur Kamu Personeli Alımı İlanları

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur alımı ve personel alımı için ilanlar yayımlandı. Az Önce gelmiş olan duyurulara göre Kamuya KPSS En az 50, 55 ve 60 puan ile 741 kişilik kadro ile memur personel alımı yapılacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere Bakanlıklar, Üniversiteler, Belediyeler ve Kamu Kurumları bünyelerindeki eksikliği gidermek için memur alımı ve personel alımı yapacaklar.

İşin Olsa ekibi olarak sizler için derlediğimiz bu haberimizde Kamuya başvuru süreci devam eden Düşük KPSS Puanı ile alım yapan ilanların hepsini tek sayfa da topladık.

Düşük KPSS Puanı İle Alım Yapacak Kurumlar ve Detayları:

Kamuya Yayımlanmış olan memur personel alımı ilanlarına göre en az lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar içerisinden KPSS En az 50 puan ile 741 Memur Alımı ve Personel Alımı yapılacak. Adaylardan aranan başvuru şartları ve ilan detayları ile Kontenjan dağılımı şöyledir:

Kültür ve Turizm Bakanlığı:

Bakanlık bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 206 kişilik kadro ile Sözleşmeli Personel alımı yapacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 6 Avukat, 4 Çocuk Gelişimcisi, 127 Koruma ve Güvenlik Görevlisi , 40 Arkeolog, 29 Müze Araştırmacısı alımı yapılacak. Başvuru süreci en geç 25 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecek olup başvuru yapacak adayların Lise ve Ön Lisans seviyesinde P93 ve P94 puanlarından en az 55 puan almış olmak gereklidir.

İLGİLİ HABER: Kültür Bakanlığı 206 Sözleşmeli Personel Alımı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Bakanlıktan gelen bir diğer ilana göre ise 55 KPSS Puanı İle Lise mezunu 82 Temizlik Personeli, 64 Şoför, 3 Bahçıvan olmak üzere 4/B 149 Sözleşmeli Personel Alımı yapılacak.

İLGİLİ HABER: Kültür Bakanlığı 149 Personel Alımı 4/B-En Az Lise ve 55 KPSS ( Temizlik, Şoför, Bahçıvan )

Milli Sarayllar İdaresi Başkanlığı:

Milli Saraylara 144 kişilik boş kadro ile Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 52 Kişi Destek Personeli, 6 Büro Personeli ve 86 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Alımlar sadece İstanbul ili için geçerli olacak olup başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 24 Nisan 2022 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLGİLİ HABER: Milli Saraylar 144 Büro, Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı İlanı 2022

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü:

HSGB ( Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü ) 23 kişilik kadro ile Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar KPSS'li KPSS siz adaylar içerisinden yapılacak olup alım kadroları, 1 Gemiadamı, ( KPSS Şartı Yok ), 12 Temizlik personeli, 2 Şoför, 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 4 Büro Personeli alımı gerçekleştirilecek.Başvuru için adayların en geç 30 Nisan 2022 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

İLGİLİ HABER: HSGM En Az 50 KPSS İle 23 Sözleşmeli Büro, Temizlik ve Güvenlik Personeli Alımı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi:

Üniversiteye personel alımı için ilan yayımlanmış olup 4 kişilik kadro ile 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 1 Büro personeli alımı yapılacak. Başcurular en geç 1 Mayıs 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir.

İLGİLİ HABER: Üniversite En Az 55 KPSS İle Güvenlik Görevlisi ve Büro Personeli Alacak

Karabük Üniversitesi:

Üniversiteye Lise ve Ön Lisans adaylar içerisinden 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 38 temizlik görevlisi olmak üzere toplamda 53 sözleşmeli personel alımı yapılacak. 2020 yılı KPSS puanından Lise için P94, Ön Lisans için P93 puan türünden en az 50 puan almış olanlar başvuru yapabilecek. Başvurular en geç 30 Nisan 2022 tarihine kadar yapılacak.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesİ:

Lise ve Ön Lisans mezunu adaylar içerisinde 83 kişilik kadro ile 31 Destek Personeli, 2 Şoför, 2 Elektrik Elektronik Teknisyeni, 2 Elektronik Haberleşme Teknikeri, 20 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 33 Sağlık Teknikeri alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 60 KPSS Puanı memur alımı ile en geç 30 Nisan 2022 tarihine kadar alınacak.

İLGİLİ HABER: MKÜ 83 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı! Lise ve Ön Lisans,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi:

Farklı şehirlerde olmak üzere Üniversite rektörlüğünde görevlendirilmek üzere 61 kişilik boş kadro ile 19 Büro Personeli, 11 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı, 4 Detsek Personeli, 2 Teknisyen ve 3 Tekniker alımı yapılacak. KPSS En az 55 puan ile personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular en geç 22 Nisan 2022 tarihine kadar yapılacak.

İLGİLİ HABER: SBÜ 61 Güvenlik, Temizlik, Büro Personeli, Tekniker, Teknisyen Alımı İlanı

Afyonkarahisar Salar Belediyesi:

Belediye KPSS En az 55 puan ile Genel İdare Hizmetleri sınıfında 1 Şoför alımı yapacak. Başvurular 16 - 18 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak.

İLGİLİ HABER: Afyonkarahisar Salar Belediyesi 55 KPSS Puanı İle Lise Mezunu Memur Alımı ( Şoför )

Çardaklı Belediyesi:

Çardaklı Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 1 İtfaiye eri ve 1 Şoför alımı yapacak. KPSS en az 60 puan kullanılacak.

İLGİLİ HABER: Lise Mezunu 60 KPSS İle Belediye Memur Alımı ( Çardaklı Belediyesi)

Iğdır Üniversitesi:

Üniversiteye KPSS En az 60 puan almış olmak şartı ile 5 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Destek Personeli ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrolarında gerçekleştirilecek.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/images/upload/igdir-universitesi-personel-alio%CC%88m-ilani.pdf

TÜM MEMUR PERSONEL ALIMI İLANLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI KULLANABİLİRSİNİZ.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2022, 14:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülten şimşek
Gülten şimşek - 2 yıl Önce

İnşAllah referanslı alımlar yapılmaz bizlerde yıllardır işsiz üniversiteler mezunları milyonlarca kişiler olarak alımlara bizleride dahil ederler.