50 KPSS İle Memur Alımı Haberleri

50 KPSS İle Memur Alımı haberleri ve güncel 50 KPSS İle Memur Alımı gelişmeleri, 50 KPSS İle Memur Alımı ile ilgili tüm video, 50 KPSS İle Memur Alımı fotoğrafları ve 50 KPSS İle Memur Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Kamuya Haziran ayı için 27 Bin kişilik kadro ile memur personel ve askeri personel alımı ilanı yayımlandı. Kontenjan ve ilan...

Sınavlar

Düşük Kamu Personeli Seçme Sınavları ile atanmak mümkün müdür? KPSS'den alınan 60 - 65 - 70 gibi puanlar ile memur...

Kamuya Aralık memur alımı en az 50 ve en fazla 70 KPSS Puanı ile yeni ilan listesi yayımlandı. En Az...

Memur Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı 2024 yılı Öğretmen ataması kapsamında başvurular devam ediyor. Kılavuz detayları ve Branş dağılımı geldi. Detaylar haberde.

Memur Alımı

MEB 2024 yılı Öğretmen atamaları için başvuru süreci başladı. Atama kılavuzu yayımlanarak detaylar belli oldu. İşte kılavuz

Memur Alımı

Bakanlıklara memur ve personel alımı yapılıyor. 4 Bakanlık Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 20.064 memur alımı yapacak. İlanlar haberde.

Kamuya İŞKUR aracılığı ile yeni ilanlar yayımlandı. EGM, MEB ve DSİ kamu işçi alımı için kontenjan bilgisi ve detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

DAP Doğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi İki farklı kadroda personel alımı kontenjan dağılımı ve başvuru bilgisi detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 46 personel alımı sona eriyor. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 50 KPSS ile personel alımı...

GSB 1071 Gençlik Çalışanı için sonuçlar Açıklandı. GSB Personel Alımı 51 Taban Puan açıklandı? Detaylar haberde.

Kamu

Aralık ayı 2023 itibari ile kamuya 5414 Memur Personel alımı ilan listesi yayımlandı. Üniversiteler, Belediyeler, Bakanlıklar ve Kurum ilanları haberde.

Memur Alımı

Belediye Zabıta Memuru alımı başladı. 50 KPSS Puanı ile Ön Lisans ve Lisans mezunu Memur alımı yapılacak. Belgeler haberde.