Kamuya 25 bin 47 memur personel alımı için yeni gelişme. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan farklı Kurum bünyesindeki eksikliği gidermek üzere yayımladığı duyuruya göre 25 bin 47 kişilik kadro ile memur alımı, Personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Başvurusu  sona erecek olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilanlar hakkında detayları aktaracağız.

Başvuruları Sona Eriyor!

Söz konusu Kurumlar bünyesine memur, personel ve işçi alımı için başvurular geçtiğimiz günlerde ve hafta başında başlamıştı. Bu kapsamda başvurular en geç bugün gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıdaki bilgileri kullanarak gerçekleştirebilecekler.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Söz konusu kurumların memur personel işçi alımları için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

Başvurusu Sona Eren Kurum Detayları:

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı

MSB Karak Kuvvetleri en az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 25 bin Uzman Erbaş alımı yapılacağını aktarmıştı. Bu yönde belirtilen şartları sağlayan adaylar Uzman Erbaş ( Çavuş ) olabilecekler.

Kara Kuvvetleri 2024 Yılı 25 Bin Uzman Erbaş ( Çavuş ) Alımı SOn Gün! Kara Kuvvetleri 2024 Yılı 25 Bin Uzman Erbaş ( Çavuş ) Alımı SOn Gün!

JSGA Devlet Memuru Alımı İlanı:

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi bünyesine Lise ve Lisans mezunu adaylar içerisinden Devlet Memuru alımı yapacak. 2022 yılı KPSS den P94 ve P3 puan türünden en az 60 puan almış olan adaylar başvuru yapabilecek. Bu kapsamda JSGA "  8 Hizmetli, 3 Sosyolog, 1 Mühendis, 1 Veteriner, 2 Mütercim " alımı gerçekleştirecek.

JSGA En Az Lise 15 Devlet Memuru Alımı Sona Eriyor JSGA En Az Lise 15 Devlet Memuru Alımı Sona Eriyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Memur Alımı:

Çevre Bakanlığı Proje kapsamında olmak üzere 23 Memur alımı yapacak. Alımlar KPSS siz Memur Alımı kapsamında yapılacak. Buna göre alımlar; 2 Kişi Yurtdışı Yüksek Lisans ( 0 - 12 Ay ), 1 Kişi Yurtdışı Yüksek Lisans ( 0 - 24 Ay ), 20 Kişi Yurtdışı Staj ( 0 - 24 Ay ) alanlarında yapılacak.

Çevre Bakanlığı KPSS siz 23 Memur Alımı Yapıyor( Yurtdışı ) Çevre Bakanlığı KPSS siz 23 Memur Alımı Yapıyor( Yurtdışı )

Merkez Bankası KPSS siz Personel Alımı:

Merkez bankasına KPSS siz personel alımı yapılacak. İzmirde bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere KPSS siz 22 Personel alımı başvurusunda son güne geldik.

Merkez Bankası KPSS siz İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! Merkez Bankası KPSS siz İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!