Kamuya 186 memur personel alımı için yeni gelişme. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan farklı Kurum bünyesindeki eksikliği gidermek üzere yayımladığı duyuruya göre 186 kişilik kadro ile memur alımı, Personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Başvurusu  sona erecek olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilanlar hakkında detayları aktaracağız.

Başvuruları Sona Eriyor!

Söz konusu Kurumlar bünyesine memur, personel ve işçi alımı için başvurular geçtiğimiz günlerde ve hafta başında başlamıştı. Bu kapsamda başvurular en geç bugün gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıdaki bilgileri kullanarak gerçekleştirebilecekler.

İŞKUR Kamu İşçi Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

İŞKUR aracılığı ile geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan kamu işçi alımı ilanlarına göre farklı kurumlara 186 kişilik kadro ile alım yapılacak. Bu kapsamda alımlar,

  • İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Başkanlığı,
  • Orman Genel Müdürlüğü,
  • Emniyet Genel Müdürlüğü,
  • Milli Eğitim Bakanlığı,
  • Devlet Su İşleri,

bünyesindeki eksikliği gidermek üzere alım yapacaklar.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Söz konusu kurumların memur personel işçi alımları için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

Başvurusu Sona Eren Kurum Detayları:

Orman Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı:

Orman Genel Müdürlüğü " Ankara, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon " illerinde olmak üzere Aşçı (4) Aşçı yardımcısı (3) Elektrikçi (Genel) (1) Kaynakçı (1) Sıhhi Tesisatçı (2) İş Makinası Operatörü (2) Traktör Operatörü (1) Garson (15) Pastacı (2) Temizlik Görevlisi (12) Bulaşıkçı (5) Seracı (8) Diğer Fidanlık İşçileri ve Bahçıvanlar (5) Kimya Laboratuvarı Teknisyeni (3) kadrolarında 64 işçi alınacak.

OGM İŞKUR İle 64 Kamu İşçi Alımı Başvurusu Sona Eriyor! OGM İŞKUR İle 64 Kamu İşçi Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı:

EGM 18 - 50 Yaş arasında olmak üzere 3 Aşçı Yardımcısı, 18 Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı, 14 Beden İşçisi (Temizlik), 2 Elektrik Tesisat Ustası kadrolarında alım yapılacak. 

EGM 7 Meslekte 47 Kamu İşçi Alımı Yapıyor ( Aşçı, Garson, Temizlik.. ) EGM 7 Meslekte 47 Kamu İşçi Alımı Yapıyor ( Aşçı, Garson, Temizlik.. )

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü:

DSİ en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 3 Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), 1 Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama ) kamu işçi alımı yapılacak. 

DSİ İŞKUR İle İşçi Alımı İlanı Yayımladı! - En Az İlkokul DSİ İŞKUR İle İşçi Alımı İlanı Yayımladı! - En Az İlkokul

Göç İdaresi Başkanlığı İşçi Alımı:

Göç İdaresi Başkanlığı tarafından gelen ilana göre Bayburt'ta Görevlendirmek üzere 3 farklı meslekte işçi alımı yapılacak.  Bu kapsamda; 48 Güvenlik Görevlisi ( 42 Erkek , 6 Kadın ), 15 Temizlik Görevlisi ( 12 Erkek, 3 Kadın ), 3 Şoför alınacak.

Göç İdaresi 66 İşçi ( Güvenlik, Temizlik ve Şoför ) Alımı Sona Eriyor! Göç İdaresi 66 İşçi ( Güvenlik, Temizlik ve Şoför ) Alımı Sona Eriyor!

İŞKUR İlan Detayları: