Skype Çöktü!Dünya'da Mesajlaşma Durdu!

Dünya'nın dört bir tarafında en çok kullanılan popüler mesajlaşma programı olan Skype, kullanıcısını yeniden üzdü. Skype kullanıcıları bugün'de şok bir çöküş yaşadılar. Skype'de yaşanan kesinti ve kopmalar kullanıcıları çileden çıkardı.Şirketler tarafından en çok tercih edilen Skype'nin çöküşü çalışma sektörüne bir darbe vurmuş durumda.

Skype Çöktü!Dünya'da Mesajlaşma Durdu!

Dünya'nın dört bir tarafında en çok kulanılan popüler mesajlaşma programı olan Skype, kullanıcısını yeniden üzdü.Skype kullanıcıları bugün'de şok bir çöküş yaşadılar.Skype'de yaşanan kesinti ve kopmalar kullanıcıları çileden çıkardı.Şirketler tarafından en çok tercih edilen Skype'nin çöküşü çalışma sektörüne bir darbe vurmuş durumda.

SKYPE YİNE ÇÖKTÜ


Geçtiğimiz yıl Microsoft tarafından satın alınan Skype bir türlü belini doğrultamadı.Son aylarda defalarca kapanan Skype'a yine erişilemiyor.Milyonlarca kullanıcıyı mağdur eden çöküşün nedeni henüz bilinmezken yaşanan kesinti nedeniyle kullanıcılar bir hayli tepkili. Öte yandan 3 Haziran 2015 tarihinde yaşanan dünya çapında Skype kesintisi vakasının bir saldırı olmadığı belirtilimişti.

Ancak her hangi bir saldırı olmadan defalarca kapanabilen Skype'ın sağlığı tartışma konusu olmayı sürdürüyor.
Basitçe merkezi sunuculardan giriş bilgilerini çekerek oturum açma imkanı sağlayan Skype, bilgisayarlar arası basit bir iletişim aracından ibaret. Bu basit fikir çok güçlü özelliklerle donatıldığında ses, görüntü ve video yazılımları arasında lider olan Skype ortaya çıktı. Ancak Skype bu güçlü özellikleri kesintisiz sunamaz hale geldi.Haber7.com

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE