İş Bankası Memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Bankanın Resmi kariyer adresi üzerinde 30 Ocak 2024 tarihi ile yayımlanmış olan Memur alımı ilanına göre farklı alanlarda istihdam edilmek üzere Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda adaylardan aranan şartlar ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Banka Memur Alımı Kontenjan Bilgisi:

İş Bankası yayımladığı ilana göre, İstanbul Kurumsal Şubelerimizde, Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışacak Uzman Yardımcısı alınacak.

  • Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı

Mesleğe Göre İş Tanımı Nedir?

Kurumsal Şubelerde çalışan Uzman Yardımcısı ekip arkadaşlarımız, kurumsal nitelik ve boyutlardaki firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak üzere Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yaparlar. Müşterinin ihtiyaçlarını, içinde bulunduğu sektörün dinamiklerini, müşteriye özgü özellikleri, müşterinin faaliyet, yatırım ve stratejilerini anlayarak yaptığı analizler sonucunda, müşterinin risk/getiri tercihlerini ve ihtiyaçlarını tespit eder; piyasalardaki gelişmeleri izleyerek bunların müşterinin finansal portföyüne olan etkisini gözetir, müşterinin risk ve kazanç düzeyindeki değişimleri inceler. Yönettiği müşteri portföyünün karlılığını yükseltmek, yatırım portföylerindeki revizyonları gerçekleştirmek üzere çalışmalar yürütür.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İş Bankası memur alımında adaylardan genel olarak ve özel olarak;

İlgili kontenjan için adaylardan özel olarak, Yaş, Eğitim gibi şartlar aranacak. Bu kapsamda;

  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak,
  • 04.02.2024 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.(4 Şubat 1994 ve sonrası doğanlar başvurabilecektir.)
  • Uzman Yardımcısı alım sınavlarımıza en fazla iki kere katılabilirsin. Aynı anda Uzman Yardımcısı ve Sistem uzmanı süreçlerimizden sadece birine devam edebilirsin. Bu süreçlerde değerlendirme merkezi ve mülakat aşamasında başarısız olan adaylar Uzman Yardımcısı ya da Sistem Uzmanı ilanlarımıza başvuramamaktadır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası memur alımı için adaylar başvurularını sadece Online olarak gerçekleştirecekler. Bu kapsamda başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 10 Kasım 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda başvurular sadece aşağıdaki adres üzerinden yapılacak.

Son Başvuru Tarihi: 4 Şubat 2024

Başvuru Adresi: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/kurumsal-musteri-iliskileri-yoneticisi-uzman-yardimcisi-2024UZY4

Editör: TE Bilisim