Kamuya İşçi alımı ilanları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gelmiş olan duyurular kapsamında kamuya 3000 işçi alımı gerçekleştirilecek. 

Kamuya Bakanlıklar ve Kamu Kurumları tarafından gelen ilanlar ile en az ilkokul mezunu ve en fazla lisans mezunu adaylar içerisinden 18 - 36 Yaş aralığında Kamu işçi alımı yapılacak. 

İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere İŞKUR ile yayımlanmış olan Kamu İlanlarını aktaracağız.

Kamuya 3000 Kamu İşçi Alımı İçin İlanlar Yayımlandı!

İŞKUR ile bu hafta süprizli bir kariyer başlangıcı oldu. Bir çok Bakanlık ve Kurum bünyesindeki eksikliği gidermek amacı ile farklı kadrolarda ve niteliklerde Kamu işçi alımı yapacaklarını bldirdiler. 

Hangi Kurum İşçi Alımı Yapacak?

Yayımlanan ilanlar kapsamında Kamuya İşçi Alımı için alımlar " TÜBİTAK, TÜRASAŞ, Milli Savunma Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane, Orman Genel Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı, TÜRKŞEKER, Göç İdaresi Başkanlığı" bünyelerine 3000 İşçi alımı gerçekleştirecek.

Milli Savunma Bakanlığı 1829 İşçi Alımı İlanı:

İŞKUR üzerinde gelmiş olan duyuru ile MSB İşçi alımı meslekleri belli oldu. Bu kapsamda 122 meslek grubunda olmak üzere 1829 Kamu işçi alımı yapılacak. KPSS siz Personel Alımı için alımlar Kura yöntemi ile en geç 29 Nisan 2024 tarihine kadar başvuru alınacaktır. DETAYLAR AŞAĞIDAKİ HABERDE.

MSB İŞKUR ile 1829 Kamu İşçi Alımı Sona Eriyor!  122 Meslek ve 23 Şehir Listesi MSB İŞKUR ile 1829 Kamu İşçi Alımı Sona Eriyor! 122 Meslek ve 23 Şehir Listesi

TÜRKŞEKER 390 İşçi Alımı İlanı:

TÜRKŞEKER yaptığı açıklama ile bünyesine toplamda 390 İşçi alımı gerçekleştirileceğini açıkladı. Alımlar farklı meslek grubunda yapılacak. TÜRKŞEKER 390 işçi alımı Şeker fabrikalarına 340 ve Makina fabrikalarına 50 işçi alımı gerçekleştirilecek. Alımlar 13 farklı şehir için gerçekleştirilecek. Başvurular ise en geç 26 Nisan 2024 tarihine kadar. DETAYLAR AŞAĞIDAKİ HABERDE.

TÜRKŞEKER 13 Şehir 390 İşçi Alımı İŞKUR Başvurusu Başladı! TÜRKŞEKER 13 Şehir 390 İşçi Alımı İŞKUR Başvurusu Başladı!

TÜRASAŞ 5 İşçi Alımı İlanı:

TÜRASAŞ ( Türkiye Raylı Sistemler Araçları Sanayii Anonim Şirketi )  Daimi olarak görev yapacak Kamu Personeli alımı kontenjanları belli oldu. İlan İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup başvurular sadece İnternet'ten yapılacaktır. Alımlar  Raylı Sistemler Mekotronik Teknisyeni kadrosunda olup başvurular en geç 26 Nisan 2024 tarihine kadar. DETAYLAR AŞAĞIDAKİ HABERDE.

TÜRASAŞ Yeni Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! TÜRASAŞ Yeni Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

HMB Darphane 25 İşçi Alımı İlanı:

Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane 7 farklı meslekte 25 Kamu işçisi alımı yapılacak. Alımlar " 10 Kişi Matbaa İşçisi, 6 Kişi Hadde İşçisi, 3 Kişi Dökümcü ( Metal ), 2 Kişi Metal Pres Makinesi Operatörü, 2 Kişi Makine Bakım Onarım Teknisyeni / Makine Bakım Onarımcısı, 1 Kişi Forklift Operatörü, 1 Kişi Kaynakçı " kadrosunda yapılacak. Başvurular ise en geç 26 Nisan 2024 tarihine kadar alınacak. DETAYLAR AŞAĞIDAKİ HABERDE.

HMB Darphane 25 Kamu İşçi Alımı! 20 - 35 Yaş Arası! İŞKUR İş İlanı No HMB Darphane 25 Kamu İşçi Alımı! 20 - 35 Yaş Arası! İŞKUR İş İlanı No

OGM 68 İşçi Alımı İlanı:

Orman Genel Müdürlüğü yayımladığı ilan ile Engelli ve Eski Hükümlü adaylar alacak. Buna göre alımlar " 30 Engelli, 38 Eski Hükümlü/TMY " olmak üzere 68 Daimi İşçi alımı gerçekleştirilecektir. Alımlar 33 farklı şehir için gerçekleştirilecek. DETAYLAR AŞAĞIDAKİ HABERDE.

OGM İŞKUR İle 68 İşçi Alımı Başvurusu Başladı! - Engelli ve Eski Hükümlü OGM İŞKUR İle 68 İşçi Alımı Başvurusu Başladı! - Engelli ve Eski Hükümlü

Göç İdaresi 382 İşçi Alımı İlanı:

Göç İdaresi Başkanlığı tarafından gelen ilana göre İstanbul'da Görevlendirmek üzere 3 farklı meslekte işçi alımı yapılacak.  Bu kapsamda " 200 Güvenlik Görevlisi ( 150 Erkek , 50 Kadın ), 140 Temizlik Görevlisi ( 120 Erkek, 20 Kadın ), 42 Şoför " kadrosunda alım yapılacak.  DETAYLAR AŞAĞIDAKİ HABERDE.

OGM İŞKUR İle 68 İşçi Alımı Başvurusu Başladı! - Engelli ve Eski Hükümlü OGM İŞKUR İle 68 İşçi Alımı Başvurusu Başladı! - Engelli ve Eski Hükümlü

Sahil Güvenlik Komutanlığı 61 İşçi Alımı İlanı:

Sahil Güvenlik Farklı kadrolarda olmak üzer Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı İstanbul " bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 26 Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecek.  Sahil Güvenlik Komutanlığı Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 35 personel alımı gerçekleştirilecek. DETAYLAR AŞAĞIDAKİ HABERDE.

Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı 26 İşçi Alımı Başvurusu Başladı! Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı 26 İşçi Alımı Başvurusu Başladı!

Sahil Güvenlik Ege Deniz Komutanlığı 35 İşçi Alımı İŞKUR Başvurusu İş İlanı No Sahil Güvenlik Ege Deniz Komutanlığı 35 İşçi Alımı İŞKUR Başvurusu İş İlanı No

TÜBİTAK İşçi Alımı İlanı:

TÜBİTAK yeni personel alımı ilanı yayımlandı.  İŞKUR aracılığı ile gelen ilan ile TÜBİTAK Gebze biriminde görevlendirilmek üzere Ön Lisans mezunu Personel alımı ilanı yayımlandı. 

TÜBİTAK Personel Alımlar TUBİTAK Genel Sekreter yardımcılığı ( Gebze ) birimine gerçekleştirilecek. DETAYLAR AŞAĞIDAKİ HABERDE.

TÜBİTAK İŞKUR Personel Alımı İlanı Yayımlandı! - Ön Lisans Mezunu TÜBİTAK İŞKUR Personel Alımı İlanı Yayımlandı! - Ön Lisans Mezunu

Yayımlanacak yeni kamu İşçi, Personel alımlarından haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz ve sizin kolay kullanımınız için hazırlanmıştır. Her gelişmeden anında haberdar olmak için,

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS ve Android Uygulama İçin >>>> BURAYA