PUBG Lite Yayımlandı! Ücretsiz Pubg Lite nasıl İndirilecek? Sistem Gereksinimleri!

Düşün donanıma sahip bilgisayarlar için olağan üstü bri yenilik geldi. Kullanıcı odaklı PUBG Lite sürümü için sistem gereksinimlerini ve PUBG Lite nasıl indirilir? Gelişmeleri aktarıyoruz.

PUBG Lite Yayımlandı! Ücretsiz Pubg Lite nasıl İndirilecek? Sistem Gereksinimleri!

Oyun severler için kaleme aldığımız bu yazımızda hafta sonlarını oyunla geçirenler için önemli bir müjdemiz var. PUBG Lite sürümü geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Peki oyun severler için ne gibi özellikler getirecek? PUBG Lite sistem gereksinimleri neler? Nasıl indirilecek ve son gelişmeler neler?

Son zamanların oyun dünyasında damgasını vuran oyunlardan bir tanesine gelen yenilikleri paylaşmak istiyoruz. Playerunknown's Battlegrounds güzel vakit geçirmek isteyenler fakat bilgisayar özelliklerinin daha düşük olmasından dolayı kullanamayanlar için lite sürüümünü indirerek oynamak mümkün hale gelecek. Bilindiği gibi oyun kısa sürede FPS oyun kategorisinde hızla yükseldi. Bir oyunda 100 kişinin dahil olduğu ve her yaştan online bilgisayar kullanıcısının popüler diğer League of Legends, Knight Online tarzı ile daha çok oyuncunun yer alabilmesi için düşük sistem gereksinimlerinde bulunan bilgisayarlar özel Lite sürümü karşımızda..

PUBG LİTE SÜRÜMÜ;

Daha önce hesabı bulunmayan oyun severler https://accounts.pubg.com/register adresi üzerinden üyelik açmaları ve https://lite.pubg.com/download/ PUBG Lite sürümünü linkten indirmeleri gerekiyor. Bilgisayara kurulumun yapılmasının ardından kullana bilmek için şu an sadece Tayland için geçerli olduğu için vpn ile bölgenizi Tayland olarak güncellemeniz gerekecektir. Bu işlemleri yapan kullanıcılar üye girişi yapmak ve ardından oyuna giriş yaparak oynamak yeterli olacaktır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ;

Sistem gereksinimlerini merak eden kullanıcılar için depolama alanında 4 GB, Ramde ise 4 GB minumum bulunan Lite sürümünü kullanabilir. Diğer sistem gereksimler ise; Intel Core i3 İntel HD grafik ile çalışacaktır.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 23:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enes Çetin
Enes Çetin - 2 yıl Önce

Bunun yanında 32 bit işletim sistemi gerektirmesini beklemeyin. Minimum 64 bit işletim sistemi istiyor.

ilhan
ilhan - 2 yıl Önce

arkadaslar benim pc kaldirimi kasmadan miniminumda intel core 2 duo e8400 gt 730 2 gb 6 gb ramim var 64 bit kaldirirmi

Mahmut
Mahmut @ilhan - 2 yıl Önce

çok rahat kaldırır

isimsiz
isimsiz - 2 yıl Önce

ya ilhan yagerçekten pc den anlamıyorsun yada salak sın havadakarda taır havatma olu m