Kuşadası Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kuşadası Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kuşadası Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kuşadası Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kuşadası Belediyesi Personel Alımı Yapıyor. Kuşadası Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Sözleşmeli Olarak Alım yapacaktır. Sizde Kuşadası Belediyesi bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kuşadası Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı,Ünvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 1 (BİR) adet tam zamanlı sözleşmeli BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI TEKNİKERİ alımı yapılacaktır. SIRA NO ÜNVANI ADET SINIFI EĞİTİM DURUMU 1 TEKNİKER 1 T.İ.H 2 Yıllık Yüksek Öğretim Mezunu Giriş Sınavı ve Tarihi: Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup; Sözlü sınav tarihi : 06.02.2015 saat 10:00 olarak belirlenmiştir. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucu belediyemiz internet sitesinde (//www.kusadasi-bel.tr) yayınlanacaktır.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI 1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak. 2-Üniversitenin Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak. 3-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak. 4-Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak 5-Yönetim Bilgi sistemleri konusunda deneyimli ve programlama yapabilen 6-Belediye bilgi sistemi, maaş, muhasebe gelir ve benzeri konularda en az 10 yıl deneyimli 7-Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. 8-Kuşadası ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. BAŞVURU ŞEKLİ: Adayların 02.02.2015 - 04.02.2015 tarihleri arasında saat 17:00' ye kadar Kuşadası Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e- mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER 1-Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi. 2-Nüfus cüzdan fotokopisi. 3-Sağlık Raporu. 4-2 Adet Vesikalık Fotoğraf 5-Askerlik Durum Gösterir Belge(erkek adaylar için) 6-Adli Sicil Belgesi 7-Özgeçmiş CV Özer KAYALI Kuşadası Belediye Başkanı Sözlü Mülakat Sınav Tarihi : 06.02.2015 Saat : 10: 00 Yer : Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu Tüm Duyurular için tıklayınız..

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE