Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi 104 Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık personeli alacak. En az lise ve 50 KPSS ile 104 sözleşmeli personel alımı kontenjan bilgisi ve şartları haberde.

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi 104 Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Süleyman Demirel Üniversitesi hastnesi personel alımı ilanı yayımlandı. 10 Kasım 2023 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanı ile Başmüdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/B kapsamında sözleşmeli perosnel alımı gerçekleştirilecek. Buna göre KPSS B Grubu puanı esas alınarak değerlendirme yapılacak.

Mezuniyete Göre Personel Alımı Kadroları Nelerdir?

Lise Mezunu: 13 Hemşire, 3 Teknisyen, 2 Röntgen Teknisyen, 17 Destek Personeli (Temizlik Personeli)

Ön Lisans Mezunu: 17 Sağlık Teknikeri, 

Lisans Mezunu: 49 Hemşire, 2 Biyolog, 1 Fizyoterapist, 

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Sözleşmeli sağlık personeli alımlarında herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır. Buna göre Başvuru değerlendrmesi  KPSS Puanına göre gerçekleştirilecek olup Mezuniyet ve kontenjana göre en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile yerleştirme işlemleri gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki niteliker aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gereklidir.

Özel Olarak ise:

  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak.
  • Nöbet Usulü çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sorunu olmamak.

KPSS Şartı nedir?

  • 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için p94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

Mesleğe Göre Kontenjan Dağılımı ve Özel Şartlar:

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Sözleşmeli personel alımında başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmek zorundadırlar. Başvurular sadece online yapılacak olup şahsen yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Adresi: https://ikbasvuru.sdu.edu.tr web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 10 - 24 Kasım 2023

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2023, 00:45
YORUM EKLE