Artvin Çoruh Üniversitesi Temizlik, Büro ve Koruma Personeli alımı İlanı

Artvin Çoruh Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Farklı 3 meslekte lise ve ön lisans mezunu sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Artvin Çoruh Üniversitesi Temizlik, Büro ve Koruma Personeli alımı İlanı

Artvin Çoruh Üniversitesi resmi gazetede yayımladığı personel alımı ilanına göre bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı meslek gruplarında olmak üzere 6 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilana göre Lise Mezunu ve Ön Lisans mezuınu alım yapılacak. Alımlar 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere herhangi bir Mülakat yapılmaksızın gerçekleştirilecektir.

Başvuru Alınacak Kontenjanlar Hangileridir?

Başvuru Şartları Nelerdir?

Genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bu doğrultuda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans için P93 ve Lise için p94 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvuru Süreci 1 Ağustos 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Ağustos 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece istenen belgelerle birlikte şahsen Üniversiteye yapılması gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan özaltun
Erhan özaltun - 1 yıl Önce

Ben işitme engeli konuşma