Amasya Üniversitesi 47 Personel Alımı Başvuru Sonuçları ve Sorgulama Ekranı?

Amasya Üniversitesi personel alımı başvurularında sona geldik. 47 Personel Alımı için sonuçlar ne zaman? Değerlendirme süreci ve sonuç ekranı?

Amasya Üniversitesi 47 Personel Alımı Başvuru Sonuçları ve Sorgulama Ekranı?

Amasya Üniversitesi 47 perosnel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlanmıştı. Yayımlanan ilana göre Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda başvuru sürecinde sona gelindi. Bu haberimizde henüz başvuru yapmayan adaylarda ve Başvuru yapmış ancak sonuçları bekleyen adaylarda bilgi alacaktır.

Başvuru Süreci Sona Eriyor!

Amasya Üniversitesi bnyesindeki eksikliği karşılamak üzere 47 sözleşmeli personel alımı kadrosu ile ilan yayımlamıştı. Başvurular Temizlik Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Büro Personeli, Mühendis gibi kadrolarda alım gerçekleştirilecektir.

Alım yapılacak kadrolar ise,

Başvurular eğitim şartlarını sağlayan ve 2020 yılı KPSS den mezuniyetine göre en az 60 puan almış olmak şartı ile gerçekleştirilecek. henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bağlantı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler.

İLGİLİ HABER:  Amasya Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Değerlendirme Süreci Nasıl?

Üniversiteye personel alımı başvuruları KPSS Puanı ile gerçekleştirildiğinden değerlendirmelerde KPSS Puanına göre yapılacak. Buna göre KPSS'den en yüksek puana sahip olan 47 aday ASİL olarak ataması yapılacak.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman?

Amasya Üniversitesi başvuruları 11 Nisan 2022 tarihinde sona ermekte olur yayımlanan başvuru takvimine göre sonuçlar 29 Nisan 2022 tarihinde açıklanacaktır. Başvuru sonuçlarınıza üniversitenin resmi internet adresi üzerinden ulaşabileceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2022, 16:54
YORUM EKLE