Roketsan KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak

Roketsan'dan yayınlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Üstelik alınacak olan personellerde KPSS şartı aranmayacak.

Roketsan KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak
Roketsan savunma sanayi anlamında ülkemizin en bilindik firmalarından bir tanesidir. Her sene tespit edilen boş kadroların doldurulması için resmi internet siteleri aracılığı ile Roketsan personel alımı yapmaktadır. Alımlarda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı minimum puanı aranmakta olup yeni yayınlanan bildiride KPSS şartının aramadığı duyuruldu. Roketsan'dan duyurulan bildiriye göre 10 farklı pozisyon için personel alımı yapılacak

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Roketsan'dan yayınlanan bildiri ile personel alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alınacak olan bu personeller hangi pozisyonlarda çalışacak. Yazılım Mühendisi, Tasarım Mühendisi, Aday Mühendisi, Sistem Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Uçuş Mekaniği Mühendisi, Engelli adaylar ve lise mezunlarının istihdam etmesi için belirlenen pozisyonlar, Hidrolik Sistemleri Mühendisi ve Analiz Teknolojileri Mühendisi olmak üzere on farklı pozisyon için personel alımı yapılacağı açıklandı.

Bu pozisyonlara başvurmak isteyen adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak. Söz konusu alımlar Roketsan'ın İnsan Kaynakları bölümünden duyurulmakta olup yine iş detayları İnsan Kaynakları tarafından kamuoyuna açıklanmaktadır. Sizlerde yukarıda adı geçen on farklı pozisyon için başvuru yapmak için hemen aşağıda sizler için sunmuş olduğumuz Roketsan'ın resmi internet sitesinde bulunan başvuru linkine gidebilirsiniz.

//ik.roketsan.com.tr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ilhan
ilhan - 4 yıl Önce

ise ıhtıyacımvar