Roketsan 15 Farklı İlana Personel Alım Başvuruları Tamamlanıyor! Yeni İlanlar Açıklanacak!

Roketsan yıllık olarak açıklanan personel alım ilanlarına başvurular devam ediyor. Başvuru yapacak olan adaylar dikkat son başvuru süresi yakında tamamlanacak olan 2018 yılı personel alımlarında 15 farklı mühendislik alanında alım yapılacak.

Roketsan 15 Farklı İlana Personel Alım Başvuruları Tamamlanıyor! Yeni İlanlar Açıklanacak!

Roketsan 2018 yılı personel alım başvuruları devam ediyor.

Ülkemizin savuma sanayisinde 1988 yılından beridir öncü kuruluşlarından bir tanesi olan Roketsan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfının bir kurumu olarak faaliyetlerine devam etmekte.

Roketsan'ın kariyer, eğitim ve staj olanlarından yararlanmak isteyen adaylar için İnsan Kaynakları sistemi üzerinden çok sayıda başvuru yapılmakta. Mühendislik alanlarından mezun olan adaylar için ise yıllık olarak açıklanan personel alım ilanları her yılın ocak ayında yenilenmekte. Roketsan 2018 yılı personel alım başvuruları ise 30 Aralık tarihinde sona erecek. Adaylar yeni personel alım başvuruları açıklandığında işin olsa okuyucularına paylaşılacaktır. Mühendislik başvurusu yapacak olan adaylar için başvuru detaylarını aktarıyoruz.

12 FARKLI ALANDA PERSONEL ALIMI;

Roketsan İnsan Kaynakları sistemi ile adaylara duyurduğu 12 farklı ilan bulunuyor. Bu ilanlar şu şekilde; Fizik / Fizik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Sistem Mühendisliği, Havacılık Uzay / Uçak Mühendisi, Aday Mühendis, Metalürji ve Malzeme Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Teknisyen, Genel Başvuru, Proje Yönetimi Mühendisi, Makine Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Satın alma Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi alanlarında alımlar yapılacak.

Adayların lisans mezunu olarak Mühendis alanlarında başvuru yapabilecek. Lise mezunu olarak ise teknisyen kadrosunda ya da genel başvuru ilanına başvurularını tamamlayabilirler.

ADAYLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ;

Adayların başvurularda T.C. vatandaşı olmaları, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf ya da 2 yıl tecil ettirilmiş olmaları, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmaları, başvuru yapacakları alanlar ile ilgili teorik bilgi sahibi olmaları, office programlarına hakim olmaları, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri, yurt içinde ya da yurt dışında seyahat engeli bulunmamaları, görevini Ankara ilinde görevlendirilecekleri ve Ankara ilinde ikamet etmelerinde herhangi bir engel bulunmamaları gerekmektedir.

Adayların başvuru yapacakları mühendis alanlarında daha sonra mülakat sınavına tabi tutulacaklar.

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/5UNpL6

Yukarıdaki ilan linkini kopyalayarak, yeni tarayıcından açarak detaylara erişebilirsiniz. Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE