TRT ve Kızılay'dan KPSS'siz Personel Alım İlanları Geldi! İşte Kadrolar

Türk Kızılayı ve TRT yeni personel alımı ilanları yayımladılar ve adaylardan KPSS şartı aranmayacak. İşte başvuru şartları ve alım yapılacak kadrolar.

TRT ve Kızılay'dan KPSS'siz Personel Alım İlanları Geldi! İşte Kadrolar

Her geçen gün Kamu Personeli Seçme Sıanvı şartı olmadan yayımlanan personel alımı ilanlarının sayısı artıyor. Özellikle personel adaylarının üyük ilgisini çeken Türk Kızılayı ve TRT personel alımları büyük ilgi alıyor. Bizde İşin Olsa ekibi olarak yayımlanan yeni personel alımı ilanları hakkında sizlere detayları aktaracağız.

Türk Kızılayı ve TRT bünyelerindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 21 Ekim 2019 tarihi ile birlitke yeni personel alımı ilanları yayımladılar. Yayımlanan ilanlara göre adaylardan KPSS şartı aranmayacak olup diğer şartları yerine getiren adayarın başvuruları kabul edilecektir.

KIZILAY KPSS'SİZ PERSONEL ALIMI İLANI:

Türk Kızılayı 21 Ekim 2019 tarihi itibari ile yayımladığı ilana göre Şanlıyrfa, Gaziantep ve Konya illerinde Klinik Psikolog alımı yapacağını belirtti. Bu yönde adaylardan aranan şartlar ve görev tanımı aşağıdaki gibidir.

Klinik Psikolog Görevleri ve İş Tanımı:

Kızılay bünyesinde çalışacak olan Klinik Psikolog adayları, Tam iyilik haline ve ruh sağlığının geliştirilmesine yönelik programları uygulayabilmek (stres yönetimi,problem çözme becerileri kazandırma gibi),  Riskli ve duyarlı gruplara psikolojik destek sağlamada görev almak, Bireysel danışmanlık hizmeti verebilme tecrübesine sahip olmak,  Ruhsal veya fiziksel hastalık, intihar, ihmal, istismar ve şiddet şüphesi olduğunda gerekli bildirim ve yönlendirme deneyimine sahip olmak,

Danışanların psikososyal müdahale programlarını takip emek, Saha ziyaretlerinde (hayati tehlike, psikiyatri konsültasyonu ve/veya ileri tetkik ve/veya tedavi ihtiyacı tespitinde) mesleki görüş belirtilerek psikiyatriste yönlendirmek, Danışanın ihtiyaçları doğrultusunda ekibin diğer üyeleri ile koordinasyon içinde çalışmak, Görevi ile ilgili kayıt ve formları tutmak, raporlama yapmak ve istatistiksel bilgilerin toplanmasında görev almak, Görev alanına giren konularda diğer kurum ve kuruluşlarla ilişki kurmak gibi sorumluklara sahip olan personellerdir.

Başvuru Şartları Nedir?

  • Üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun olup, Klinik Psikoloji tezli yüksek lisansı tamamlamış olan,
  • Tercihen alanında en az bir yıl klinik deneyim sahibi olan,
  • Tercihen hassas gruplarla, sığınmacılarla ve mültecilerle çalışma deneyimine sahip olan,
  • Ruh sağlığı,halk sağlığı ve psikososyal destek konularında bilgi sahibi ve bu konularda eğitim verme deneyimine sahip olan,
  • İyi düzeyde İngilizce veya Arapça bilen,
  • MS Office programlarını kullanabilen,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlayan ya da proje süresince tecilli olan,

BAŞVURU İÇİN BAĞLANTI ADRES: https://basvuru.kizilaykariyer.com/3CSBXNFXLZAAYCV5CV6WS5Q6LW.JOB

TRT YAYIMLANAN YENİ PERSONEL ALIMI İLANLARI:

TRT bünyesine iki farklı yeni ilan yayımladı. 21 Ekim 2019 tarihi itibari ile gelmiş olan ilanlara göre TRT Mobile Application Development Lead ve QA Engineer alımı yapacağını belirtti.

Başvuru Şartları Nedir?

Başvuru yapacak adaylardan genel olarak, Zamanında ve anlamlı geri bildirim sağlamak için gereksinimleri, teknik özellikleri ve teknik tasarım belgelerini gözden geçirmek, Alım yapılacak pozisyona göre ilgili deneyim saihibi olmak ve bilgiye sahip olmak, Takım çalışmasna yatkın olmak gibi nitelikler aranacak ve detaylı başvuru şartlarını incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca TRT 20 farklı ilan ile bünyesine personel alımı yapacak.

BAŞVURU VE DETAYLI BİLGİ İÇİN: https://kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx

YORUM EKLE