Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 120 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı!

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 120 kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. Adaylar KPSS şartsız geçici süreli olarak görev yapacaktır.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 120 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı!

Türkiye'nin önemli üniversiteleri arasında yer alan ve aralıklarla kendi bünyelerinde görev yapmak üzere geçici personel alımı ilanlarını sürekli olarak Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamuoyuna duyuran Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi yeni bir ilan daha yayımladı.

Buna göre Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi kendi bünyelerinde görev yapmak üzere 120 kamu personeli alımı yapacak. Peki Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak, adaylardan her hangi bir şart aranacak mı ve detaylar nedir? İşin Olsa ekibi olarak tüm detayları sizlere aktarıyoruz.

120 PERSONEL ALIMI DETAYLARI NEDİR?

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan ilana göre toplam 120 kamu personeli alımı yapıldığı görülmektedir. Peki detaylar nedir? Buna göre adaylar 3 aylık olarak geçici süreli istihdam edecek olup engelli 5 kişi, eski hükümlü ya da terörle mücadele mağduru 3 kişi ve normal olarak 112 kişi alınacaktır. Adaylar park ve bahçe temizleme, onarım vb. işlerinde görev yapacaktır. Peki nasıl başvuru yapılır?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 120 geçici süreli kamu personeli alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre adayların Isparta ili İŞKUR merkezlerinden müracaat etmesi gerekmektedir. Yine internet üzerinden de Isparta ilinde ikamet eden adaylar da başvurularını gerçekleştirebilir.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 04:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Simge
Simge - 5 yıl Önce

Internet üzerinden nasil olucak acaba

Mert
Mert - 5 yıl Önce

Simge internet üzerinden olmaz bizzat kendin gidip kuruma başvuracaksın