Enerjisa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere yurt geneli çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki alınan pozisyonlar nelerdir, nasıl başvuru yapılır?

Enerjisa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin dört bir yanında çalışmaları bulunan katıldığı ihaleleri kazanarak yatırımlarının ardı arkası kesilmeyen Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi, elektrik üretimi, elektrik satımı, elektrik dağıtımı gibi alanlarda çalışmaları bulunmakta olup işlemlerin hızlı gerçekleştirilmesi ve personel ihtiyacının giderilmesi için ilanlar yayımlamaktadır.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi personel alımı ilanları kamuoyuna kariyer siteleri aracılığı ile duyurulmakta olup yeni duyurulan ilanlar ile Enerjisa'nın çok sayıda personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki Enerjisa hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor ve adaylar başvurularını nasıl yapabilir?

ALINAN POZİSYONLAR NELERDİR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna duyurulan iş ilanlarına bakıldığında iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, teknik ofis uzmanı, teknik ekip uzmanı, aday mühendis, Trader, bakım teknisyeni, elektrik teknikeri, mekanik bakım teknikeri, genel başvuru, teknoloji uzmanı, elektrik teknisyeni, ödeme kanalları uzmanı, proje mühendisi, lojistik operatörü vb. gibi kadrolar için personel alımı yapılmaktadır. Peki alınacak olan pozisyonlara adaylar nasıl başvuru yapabilir?

BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi alım yapacağı kadrolar için farklı şartlar aramakta olup adayların meslekleri ile ilgili konulara hakim olması ve bazı pozisyonlar için tecrübe şartını yerine getirmiş olması gerekmektedir. Başvurular için öncelikle adayların tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/fbS2bC linkini yapıştırması git butonuna basarak tüm ilanları görüntülemesi ve öncelikle nitelikleri kontrol ederek uygun olduğunu tespit ettiği kadrolar için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE