TÜBİTAK Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK tarafından hazırlanan kamu personeli alım ilanı duyuruldu. TÜBİTAK 14 kişilik uzman yardımcısı ve uzman personeli alımı yapacak.

TÜBİTAK Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı
TÜBİTAK açık pozisyonları için personel alım ilanlarını kamuoyuna duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sıklıkla personel alımları gerçekleştirmekte olan TÜBİTAK Nisan ayı bitmeden yeni bir ilan daha yayımladı.

TÜBİTAK tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan ilana göre TÜBİTAK kendi bünyelerinde ki açık pozisyonların doldurulması için uzman yardımcısı ve uzman personel pozisyonları için toplam 14 kişilik personel alımı gerçekleştirecektir. Peki kimler başvuru yapabilir ve alım detayları nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: TÜBİTAK
Kamu Kurumu
Alınacak Personel Sayısı: 14

POZİSYON VE ŞARTLAR


TÜBİTAK'ın personel alımı uzman yardımcısı ve uzman sınıfları için yapılacaktır. Toplam da 14 kişilik alım gerçekleştirilecek. Adayların kamu haklarından mahrum olmaması, askerlik ile ilişiği olmaması ya da tecilli olması, görevini yapmasını engelleyeceği sağlık sorununun olmaması aranmaktadır. Yine adayların KPDS, UDS ve YDS gibi sınavlardan 70 ve üzeri almış olması gerekiyor. TOEFL, FCE, CAE ve CPE sınavlarından da belirlenmiş olan puan ve rakamları adayların almış olması gerekiyor.

BAŞVURULAR

TÜBİTAK'ın uzman yardımcısı ve uzman personeli pozisyonları için müracaat edecek olan adayların 15 Mayıs 2017 tarihine kadar aşağıda ki linki takip ederek iş başvuru sistemine kayıt olması ve bu sistem için gerekli pozisyona internet üzerinden müracaat etmesi gerekmektedir.

www.tubitak.gov.tr
TÜM KAMU PERSONEL İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER