İŞKUR'da Yayımlandı! Kamuya 114 Memur Alınıyor! ( DSİ, Belediye, EGM, MEB ve TÜBİTAK ) 18 Mart 2019

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 18 Mart 2019 tarihli yayımlanmış olan ilana göre farklı kurumlar bünyelerine toplamda 114 memur alımı yapıyor. İşte başvuru detayları ve şartlar.

İŞKUR'da Yayımlandı! Kamuya 114 Memur Alınıyor! ( DSİ, Belediye, EGM, MEB ve TÜBİTAK ) 18 Mart 2019

İŞKUR ( Türkiye İş Kurumu ) yeni memur alımı ilanları yayımladı. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kamu kurum ve kuruluşları bünyelerindeki eksikliği gidermek için alım yapmaktadır. İlanlar İçin başvuru süreci de ilanların yayımlanması ile birlikte başladı ve detayları sizlere İşin Olsa ekibi olarak aktarıyoruz. İşte detaylar.

İLANLARIN DETAYLARI:

İlanların Yayımlanma Tarihleri: 18 Mart 2019

Çalışma Süreci: Geçici/ Tam Süreli veya Daimi

İş veren Türü: Kamu

Toplam Alım Sayısı 114

Alım Yapacak Kurumlar: Emniyet İl Müdürlükleri, Polis Evleri, Belediyeler, Devlet Su İşleri ve Tübitak

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

İŞKUR memur alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 Yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ( Eski Hükümlüler Hariç ) Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Engelli alımları için belirtilen seviyede engeli olmak ve bunu sağlık raporu ile belgelemek, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak.

Eğer KPSS şartı aranıyorsa, Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan alınmış olması şarttır.

HANGİ KURUMLAR ALIM YAPACAK?

İŞKUR üzerinde 18 Mart 2019 tarihli yayımlanmış olan ilanlara göre, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü 3 Temizlik Görevlisi, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü 11 Temizlik Görevlisi, Nilüfer Sulama Birliği 2 Çiftçi, Konya Emniyet Müdürlüğü Polis Evi 3 Izgara Ustası, 10 Garson , 10 temizlik Görevlisi, 3 Pide ustası alacak. Sungurlu Öğretmen Evi 1 Aşçı, 2 Aşçı Yardımcısı, 2 Resepsiyon Görevlisi ve 1 Temizlik Görevlisi alacak. TÜBİTAK 2 Genel Evrak Dağıtıcısı,5 Büro Memuru alacak. Mudanya Belediye Başkanlığı 1 Makan Şoförü, 4 kahve ve Kakao hazırlayıcı, 17 Plaj Görevlisi, 9 cankurtaran, 6 Temizlik Görevlisi, 1 Aşçı Yardımcısı, 6 Mutfak Görevlisi 4 Kasiyer, 6 Aşçı alacak. Devlet Şu İşleri ise, 13. Bölge Müdürlüğüne 1 Puantör alacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR memur alımı ilanlarına başvurular internet üzerinden yapılabilmektedir. Adaylar https://esube.iskur.gov.tr/istihdam/acikisilanara.aspx adresine girerek İşveren Türünü Kamu seçerek ilgili ilanlara ulaşabilir ve başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilirler.

DİĞER MEMUR ALIMI İLANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

YORUM EKLE