2019 Memur Alımı İlanları Yayımlandı! Binlerce Kişilik İlan

Kamu kurum ve kuruluşlarına 2019 yılı itibariyle istihdam edilecek memur alımı için binlerce kişilik ilan yayımlandı. Yayımlanan tüm ilanlara haberimizden erişim sağlayabilirsiniz...

2019 Memur Alımı İlanları Yayımlandı! Binlerce Kişilik İlan

2018 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde, kamuya yönelik olarak yapılacak kamu personeli ve memur alımlarında, 2019 yılını kapsayacak şekilde memur alımları yayımlanıyor. Çok sayıda bakanlık ve kurum bünyesine 2019 yılında istihdam edilmek üzere memur personel alım ilanı yayımlanmış durumda. Bakanlıklar, kurumlar ve kuruluşlar bünyelerine çok sayıda kamu personeli, yüzlerce farklı kadro üzerinden toplamda sayısı binlerce kişiyi bulan personel alım ilanları yayımlayarak, personel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar. Yürütülmekte olan memur personel alımlarının yanı sıra, son günlerde yayımlanan memur ve personel alımlarına da, 2019 yılı memur alımı için gündeme taşınmış ve kamuoyuna aktarılmış tüm ilanlara haberimizden erişim sağlayabilirsiniz. Bu ilanlar arasında teknisyen, uzman yardımcısı, memur, avukat, mühendis, sivil memur gibi daha yüzlerce kadroya alımlar yapıldığı görülmektedir. İlgili ilan başlıkları üzerinden yayımlanmış tüm memur alımlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bağlantıları takip ederek, göz atmak istediğiniz ilanın başvuru şartlarına, başvuru adreslerine ve adaylarda aranan niteliklere ek olarak, ilan kılavuzlarına da ulaşabilirsiniz.

İŞTE YAYIMLANAN 2019 memur alımı ilanları

TİKA KPSS Puanıyla Memur Alımı Yapacak! İlanlar Yayımlandı
TCDD KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu 356 Memur Personel Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı
Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 70 KPSS ile 66 Memur Alacak! İlanlar Yayımlandı
Jandarma ve Sahil Güvenlik Açıktan Atama Yoluyla Memur Alım İlanı Yayımladı!
Dışişleri Bakanlığı 50 Memur Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok (Yeni İlan)
TÜİK İşçi Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok En Az İlkokul Mezunu
BOTAŞ 186 Memur Alacak! (Sağlık Memuru, Teknisyen, Büro Görevlisi, Operatör, Uzman Yardımcısı, Avukat)
TÜBİTAK 107 Memur Alımı Yapıyor! İlanlar Yayımlandı
TBMM 11-17 Bin TL Maaşla Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı
Ulaştırma Bakanlığı Memur Personel Alım İlanı Yayımladı! İşte Başvuru Detayları

Başvurular ve diğer detaylar

Yukarıdaki listede yer alan ilanlara başvurular konusunda tüm bilgiler, ilgili ilan bağlantılarının içerisinde detaylı olarak aktarılmış durumdadır. İlan bağlantılarının takip edilmesi ve içerisindeki kılavuzların okunması gerekmektedir. Bazı ilanların detaylarında tüm niteliklere yer verilmemiş yalnızca çok personel alımı söz konusu olduğu için ortak özelliklere değinilmiştir. İlan kılavuzunda detaylı olarak niteliklere erişim sağlanabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 19:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail
Ismail - 3 yıl Önce

Us istiyorum