TBMM 11-17 Bin TL Maaşla Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) bünyesine 11-17 bin TL maaşla belirtilen pozisyonlarda memur personel alımları yapılmaktadır. Başvuruların başladığı ilanın tüm detayları haberimizde...

TBMM 11-17 Bin TL Maaşla Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) bünyesine Bilişim Teknolojileri alanından istihdam edilmek üzere, ilan edilen kadrolardan 11-17 bin TL maaş aralığında memur alımı yapılacaktır. Yürütülen memur alımı için adaylara ödenecek maaşlar ve pozisyonlar kılavuzda aktarılmış durumdadır. İlan şartlarını taşıyan adayların başvuruları 24 Aralık 2018 tarihi itibariyle alınmaya başlamış ve hala devam etmektedir. Yürütülen tbmm memur alımı için başvuru yapmak isteyen adayların taşıması gereken nitelikler ve pozisyonlara yönelik bilgilendirmeler aşağıdadır.

Hangi pozisyonlara alım yapılıyor?

Yapılan açıklama dahilinde maaşlar ve pozisyonlar şöyledir:

Yazılım geliştirme personeli 11.509,96 TL 

Kıdemli yazılım geliştirme personeli 17.264,94 TL

Sistem uzmanı 11.509,96 TL
 
Kıdemli sistem uzmanı 17.264,94 TL

Siber Güvenlik 17.264,94 TL

Network Uzmanı 11.509,96 TL

Başvuru şartları ve diğer detaylar

Yayımlanan tbmm personel alımı için başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmamak, muhakeme yeteneği ve temsil yeteneği gelişmiş olmak, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, kamu zararına bir faaliyette ismi anılmamış ya da herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak, teknolojik gelişmeleri takip etmek, mesleğinin gerektirdiği sorumlulukların bilincinde olmak, dış görünüşüne dikkat etmek, mesai saatlerine özen gösterecek, amirinden gelen görevleri zamanında yapacak olmak şeklinde ortak özellikler aranmaktadır. Yayımlanan tbmm memur alım ilanı hakkında daha detaylı bilgiye ve kılavuza, aşağıda bağlantısı yer alan haberimizdeki kılavuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

TBMM kılavuzu için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İdris
İdris - 3 yıl Önce

Yaş şartı kaç 2000 doğumluyum elektrik bölümü okudum lise mezunuyum