TCDD KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu 356 Memur Personel Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) bünyesine KPSS şartı aranmaksızın en az lise mezunu olan adaylar arasından toplamda 356 memur personel alımı yapılacaktır.

TCDD KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu 356 Memur Personel Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi web adresinde ilana çıkan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) yayımladığı memur personel alımı ilanında, en az lise mezunu olan adaylar arasından KPSS şartı aranmaksızın memur alımı yapacağını duyurdu. TCDD tarafından yayımlanan ilan dahilinde çeşitli kadrolara çok sayıda personel alımları sağlanacaktır. Yayımlanan tcdd kpss şartsız memur alımı için adayların taşıması gereken şartlar ve diğer detaylar haberimizde yer alacaktır.

TCDD 356 Memur Personel Alımı Yapacak

86 TREN TEŞKİL İŞÇİSİ, 42 DEMİRYOLU YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM MAKİNESİ OPERATÖRÜ, 188 DEMİRYOLU HATTI BAKIM ONARIMCISI, 40 LİMAN VİNÇ OPERATÖRÜ (RTG CE SSG) kadrolarına yönelik olarak gerçekleştirilecek alımlarda, adayların başvuru süreçlerine yönelik işlemler İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu ilanlar  09.04.2019 - 15.04.2019 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacak ve başvuruları alınacaktır. Yürütülecek bu alımlar için tcdd memur alımı konusunda adaylarda kpss şartı aranmayacaktır. Yayımlanacak olan tcdd memur ve personel alımı için erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacak olup, kadın adaylar tarafından başvuru yapılamamaktadır. İlgili ilan kılavuzunda yalnızca erkek adaylar için başvuruların alınabileceği aktarılmıştır. Başvuru yapacak erkek adayların ilan tarihi itibariyle 36 yaşını doldurmamış olmaları yönünde bir şart koyulmuş olup, başvuru yapacak adaylarımızın dikkatine sunarız. Her aday yalnızca ilan edilecek kadrolardan birisine başvuru yapabilir, farklı kadrolara aynı anda başvurular alınamamaktadır. Tüm detaylara ve memur alımı konusundaki açıklamalara, aşağıdaki kılavuz bağlantısından erişim sağlayabilirsiniz.

Kılavuz için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun Altan
Harun Altan - 2 yıl Önce

Yaşım 43 emekli etmiyorsunuz eyt ye takildim.iş vermiyorsunuz yaşlisin diye 36 yaş sınırı var.biz ölelimmi bu ülkenin vatandaşı degilmiyiz ülen!!!!!

MUhammed naçar
MUhammed naçar - 2 yıl Önce

kpss şartı aranmıyorsa alım neye göre yapılacak

Faruk tunc
Faruk tunc - 2 yıl Önce

Meslek lisesi torna tesviye bölümü mezunu başvuru yapabiliyormuyuz??

Musq
Musq - 2 yıl Önce

Lise sonum nisanda başvuru 2 ay sonra okul bitiyor ben başvura bilirmiyim simdiden

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Alım neye göre yapılacak dayın varsa girersin yani torpil

Musa işliyen
Musa işliyen - 2 yıl Önce

Ben simdi lise okuyorum lise son staj goruyorum bu sene mezun olcam haziran 18 bitecek nisan 9 ve 15 arasi basvurular ya ben lise bu sene mezunum olcm buda diyir lise mezunu ama benim bu sene son simdiden basvura bilirmiyiz

Savaş coban
Savaş coban - 2 yıl Önce

Arkadaslar önlisans mezunlari basvuru yapabiliyor mu.? Anlamadim tam olarak. Bu konuda bilgi verir misiniz.

imamhatipçi
imamhatipçi - 2 yıl Önce

35 veya 36 yaş sınırı bu