BOTAŞ 186 Memur Alacak! (Sağlık Memuru, Teknisyen, Büro Görevlisi, Operatör, Uzman Yardımcısı, Avukat)

BOTAŞ bünyesine ilan şartlarına uygun olan kişiler arasından sağlık memuru, teknisyen, büro görevlisi, operatör, uzman yardımcısı ve avukat kadrolarına yönelik alımlar gerçekleştirilecektir.

BOTAŞ 186 Memur Alacak! (Sağlık Memuru, Teknisyen, Büro Görevlisi, Operatör, Uzman Yardımcısı, Avukat)

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinde ilana çıkan BOTAŞ bünyesine, ilan koşullarını taşıyan kişiler arasından çok sayıda kadroya personel memur alımı gerçekleştirilmektedir. BOTAŞ bünyesine yapılacak ilanlara yönelik detaylara haberimizde yer vereceğiz. Yayımlanan botaş memur alımı için sağlık memuru, teknisyen, büro görevlisi, operatör, uzman yardımcısı, avukat, dispeçer gibi kadrolara alımlar yapılmaktadır. İlana yönelik başvuruda bulunmak isteyecek adayların taşıması gereken şartlar kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, sağlık problemi bulunmamak, 657 sayılı kanunun 48/A maddesinde gereken şartları taşımak, kamu zararına faaliyette yer almamış ya da ismi anılmamış olmak, güvenlik ve arşiv soruşturması kaydı bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek ve sorumluluk bilinci yüksek kişiler olmak, dış görünüşüne özen göstermek, seyahat engeli bulunmamak, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmak, belirtilen bölümlerden ya da fakültelerden mezun olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

İlanlar İŞKUR üzerinden yayımlanacak

31.12.2018 tarihinde BOTAŞ bünyesine yapılacak botaş personel alımı için ilanlar İŞKUR resmi web adresi üzerinden duyurulacak. İlgili ilana başvurular bu tarihten itibaren başlayacak ve operatör, sağlık memuru, büro görevlisi, teknisyen, uzman yardımcısı, avukat ve dispeçer gibi kadrolara yönelik adayların başvuruları beklenecek. Yürütülecek alımlar için başvuru süreçleri başladığı anda sitemiz isinolsa.com üzerinden sizlere bildirimleri sağlıyor olacağız. BOTAŞ memur alımı için ilanlara başvurular başladığı anda bildirim almak için mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulamalar için tıklayınız.

Kılavuz ve diğer detaylar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:08
YORUM EKLE