TCDD En Az İlkokul Mezunu Bakım Onarım İşçisi Alıyor

TCDD en az ilkokul mezunu işçi alımı yağacağını duyurdu.15 Ağustos son başvuru tarihli işçi alımında başvuru koşulları ve dier detaylar haberimizde mevcuttur.

TCDD En Az İlkokul Mezunu Bakım Onarım İşçisi Alıyor

Geçtiğimiz günlerde İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni ilanlarda TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü de alım ilanı yayınlamış olup buna göre kurum en az ilköğretim mezunu olan adaylar arasından farklı pozisyonlarda istihdam etme üzere 3 kişi istihdam edecek. TCDD tarafından açıklana ilana en son başvuru tarihi 15 Ağustos 2019 olup demiryolu bakım hattı onarımcısı pozisyonunda yapılacak olan 3 kişi Kocaeli ve Erzincan illerinde istihdam edilecektir.İlgili kadrolara başvurmak isteyen adaylar için pozisyonlar ve başvuru şartları şu şekilde yer almaktadır.

Başvuru Şartları

İlgili kadrolara yapılacak olan alımda 3 engelli demiryolu bakım hattı onarımcısı alınacak olup adayların sağlanması gereken şartlar arasında şunlar yer almaktadır. Demiryolu Hattı Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda istihdam edilecek olan adayların yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde yol bakım onarım işlerinde en az 6 ay iş tecrübesine sahip olması, EKPSS kapsamında en az 60 puan almış olması, en az ilköğretim mezunu en fazla ise ortaöğretim mezunu olması şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli

Türkiye’deki kamu kurumlarından biri olan TCDD yayınladığı ilan ile 3 engelli demiryolu bakım hattı onarımcısı alacak olup bu kapsamda adayların başvuruları İŞKUR üzerinden alınacaktır. İlgili kadrolara ulaşmak ve başvuru yapmak isteyen adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresten İş Yeri Unvanına “TCDD” yazarak erişim sağlayabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 20:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇETİN   ÖZBEK
ÇETİN ÖZBEK - 2 yıl Önce

iş ve çalışmak istiyoruz artik