Süleyman Demirel Üniversitesi 70 Hasta Bakım Elemanı ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak için iki farklı pozisyonda işçi personel alımı yapacak. Şartlar ve kadro detayları haberimizdedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi 70 Hasta Bakım Elemanı ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Resmi Gazete ve İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesine işçi personel alımı yapacak. Başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Sadece başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler. Peki adaylardan aranan şartlar nedir? Kadro detayları nedir?

KADRO BİLGİLERİ:

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesinde çalıştırılmak üzere 62 Hasta Bakım ve Temizliği Hizmetleri personeli ile 8 Koruma ve Güvenlik Hizmetleri personeli alımı yapılacak. Alımlar en az ilköğretim ve lise mezunu olan adaylar için geçerli olacak. Adayların değerlendirmeleri Noter Kurası ile yapılacak.

GENEL ŞARTLAR NEDİR?

Üniversite hastanesinde görev yapacak adayların genel olarak " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, İŞKUR Kaydı bulunmak" gibi nitelikler aranacak.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

HASTA VE YAŞLI BAKIM ELEMANI:

  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış 35 yaşından gün almamış olmak.
  • Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanının Engelli Bakımı, Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı Dallarından ya da Sağlık Hizmetleri Alanının Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği Dallarından birinden mezun olmak.

GÜVENİK GÖREVLİSİ ÖZEL ŞARTLARI:

  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış 45 yaşından gün almamış olmak
  • En az sekiz yıllık ilköğretim veya ortaokul mezunu olmak.
  • 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve geçerli özel güvenlik sertifikası ile kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak.
  • Güvenlik personeli olarak belgelendirmek şartıyla en az 1 yıl çalışmış olmak.
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak.
  • Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engelli bulunmamak.
  • İlan tarihi itibariyle Isparta İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURULAR İŞKUR'DA BAŞLADI!

Hasta ve Yaşlı Bakım elemanı alımı ile Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları ilanın İŞKUR üzerinde yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç 13 Temmuz 2020 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar.

Başvurular esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden Online olarak yapılacaktır. İlgili İnternet sayfasına ulaştığınızda aşağıdaki iş ilanı numaraları ile ilanlara ulaşabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı İş İlanı No: 00005578891

Güvenlik Görevlisi İş İlanı No: 00005579030

YORUM EKLE