İŞKUR 16 Aralık Kamu Personeli Alımları: MGM, SGK, TÜBİTAK, MEB

İŞKUR aracılığı ile kamuya farklı kurumlar tarafından alım ilanları yayımlandı. Farklı alanlarda alım yapılacak. İşte 16 Aralık 2019 tarihli kamu ilanları.

İŞKUR 16 Aralık Kamu Personeli Alımları: MGM, SGK, TÜBİTAK, MEB

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamuya personel alımı ilanları yayımlandı. Belediyeler, Üniversiteler, Bakanlık ve Diğer kamu kurumları en az ilköğretim mezunu memur ve personel alımı yapacaklar. İşte ilanların detayları.

İLANLARIN DETAYLARI:

İŞKUR 16 Aralık 2019 tarihli kamu ilanlarını yayımladı. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kurumlara farklı kadrolarda perosnel alımı yapılacak. Bu kapsamda en az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek olup İşin Olsa ekibi oalrak sizlerle alım yapılacak kadro ve alım yapacak kurumları paylaşıyoruz.

YAYIMLANAN İLANLAR:

  • TÜBİTAK BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ: Büro Memuru (Genel) 4, Şoför (Yolcu Taşıma) 2, Diğer Teknisyen Ve Teknikerler 4 , Silahlı Koruma Memuru 2 
  • T.C. ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI 1.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ: 2 Temizlik Görevlisi ve 
  • ANKARA MÜZİK VE GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ (KAMU GRUBU): 8 kişilik boş kadro ile 5 Temizlik Görevlisi, 1 Güvenlik Görevlisi, 1 Mekatronik Bakım Onarımcısı ve 1 Argon Kaynakçı.
  • BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ: 12 temizlik Görevlisi.
  • ANTALYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ: 1 Temizlik Görevlisi.
  • SERDİVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI: 1 Şehir Plancısı
  • REFAHİYE ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ: 1 Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) ve 2 Temizlik Görevlisi
  • MERSİN SİLİFKE ÖĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU SİLİFKE TAŞ: 1 Aşçı, 1 Aşçıbaşı ve 1 Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)  
  • KARABÜK ÜNVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ: 3 temizlik Görevlisi ve 3Temizlik Görevlisi

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İŞKUR ile yayımlanmış olan ilanlara göre16 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan ilanlara göre adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, En az ilköğretim mezunu, Lise, Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

İŞKUR üzerinde gelen ilanlara başvurular 16 Aralık 2019 tarihi ile 20 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak. Bu kapsamda adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir.  İlgili sayfaya giren adaylar İŞYERİ TÜRÜ kısmını KAMU seçerek ve ARA butonuna tıklayarak ilgiliilanlara ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE