23. Dönem POMEM Tarihi Belli Oldu! PÖH Adayları Müjdeli Haber Bekliyor

23. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM başvuru tarihleri belli oldu. Polis Özel Harekat PÖH adayları müjdeli haber bekliyor.

23. Dönem POMEM Tarihi Belli Oldu! PÖH Adayları Müjdeli Haber Bekliyor

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü EGM açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için yıl içerisinde farklı sınıf branşlar için on binlerce kişilik polis alımları gerçekleştirmekte olup polis alımı ilanları Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

Alımlar Polis Meslek Yüksek Okulu PMYO, Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM kapsamında yapılmakta olup en son alımlar 22. dönem POMEM kapsamında polis memurluğu sınıfın yapılmış olup adaylar şimdi gözlerini 23. dönme POMEM'e çevirdi. Buna göre 23. dönem POMEM tarihi belli oldu.

23. DÖNEM POMEM ALIMLARI NE ZAMAN?

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü 23. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM alımları ne zaman yapılacak? Buna göre alımların net olarak hangi tarihte yapılacağı bilinmiyor ancak yapılan açıklama ile alımların Temmuz ile Ağustos aralığında yapılacağı belirtilmiştir.

PÖH ADAYLARI MÜJDE BEKLİYOR!

En son 19. dönem POMEM alımlarında müjde alan Polis Özel Harekat PÖH adayları 23. dönem POMEM'in kesinlikle Polis Özel Harekat PÖH sınıfında yapılmasını talep etmektedir. İşin Olsa ekibi olarak bizlerde bu sene içerisinde 10 bin 700 kişilik PÖH alımı ilanı beklediğimizi açıklamıştık. 23. dönem POMEM'in hangi sınıfta yapılacağına yönelik yakın zamanda açıklamanın yapılması beklenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 08:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülmez
Gülmez - 4 yıl Önce

Yaş sınırın 35 olmasını istiyoruz yetkilerden bu konu ile ilgilenme ilerini istiyoruz sesimizi duymalarını istiyoruz

Pomem Adayı
Pomem Adayı @Gülmez - 4 yıl Önce

Yok 50 olsun. 35 neymiş.

GÖKMEN
GÖKMEN - 4 yıl Önce

KPSS ŞARTSIZ POLİS ÖZEL HAREKAT ALIMİ OLMASINI TALEP EDİYORUM LÜTFEN SESİMİZİ DUYUN SAYIN DEVLET BÜYÜKLERİM ALLAH RIZASI İÇİN KPSS ŞARTSIZ ALIM OLSUN 19.DÖNEMDEKİ KARDEŞLERİMİZDEN NE FARKIMİZ VAR

Derya
Derya - 4 yıl Önce

Abicim bu devirde 270alanlar mi bu vatani kurtarıyor sadece bizde vatan için savaşmak istiyoruz

Gülten
Gülten - 4 yıl Önce

Lisans mezunları icin yaş şartının esnetilmesini istiyoruz..yaş şartı 35 olsun yeterli olmayan elenir zaten yaş engel olmamalı..

Elif
Elif - 4 yıl Önce

Lütfen lise mezunu ve kpss şartsız olsunnn aylardır bekliyoruzzz..

Zafer
Zafer - 4 yıl Önce

Yok kpss olmasın, yok lise mezunu olsun... Bitmiyor bu istekler. Yine 300bin kişi başvursun, işssizi başvursun, ipsizi sapsızı başvursun, yoldan geçeni başvursun da gerçekten hak edenler bu fazlalık yüzünden giremesinler onu istiyorsunuz. Kim ödeyecek bunu vebalini peki? Boş beleş adamlar bedavadan pöh olsun. Yok öylee. Kamu kurumuna gireceksin ama kpss olmuycakmış. Tabi tabi. İki kelimeyi bir araya getiremeyenlerin istekleri bunlar. Bugün koskoca TSK'da özel kuvvetlere alımlarda bile kpss şartı istiyor. Adam bunu mantıksız buluyor. Neymiş kalem mi atacakmış çatışmada teröriste. Sen TSK'dan iyi mi bilceksin? Beynini unutmuş olanlara pöhte yer yok arkadaşım. Bu kadar çok istedilerse vatana hizmet etmeyi askerde uzman olarak kalsalarmış. E tabi o zaman hava atamayacaklar. Bi forsu olmayacak. Gelenden geçenden emir yiycekler. Bi tane 20 yaşındaki teğmene komutanım çekecekler. Bunu yapamazlar tabi. Kolay yoldan 5500 tl. Bir daha nerde bulacaklar bu şansı?

Çağrı
Çağrı - 4 yıl Önce

En az 65 KPSS puanı ve lise mezunu, en fazla 27 yaş şartı seklinde alım olmamalı.

Akif
Akif - 4 yıl Önce

Lisans yaş şartı yükseltilmesi durumunda başvuru artacaktir