Jandarma Kaymakamlık için Güvenlik Korucu Alımı İlanı Yayınladı!

Jandarma Genel Komutanlığı Baykan Kaymakamlığında çalıştırılmak üzere güvenlik korucu alımı yapacağını açıkladı.Alımların Baykan Kaymakamlığına yapılacağı belirtildi.

Jandarma Kaymakamlık için Güvenlik Korucu Alımı İlanı Yayınladı!

2020’de beklenen alım haberlerinden biri olan koruculuk için henüz yetkililer tarafından bir genel alım ilanı yayınlanmış değil. Fakat kaymakamlık ve valilikler aracılığı ile Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde güvenlik korucusu alımları devam ediyor. Bu doğrultuda yeni yayınlanan alım ilanlarından biri de Baykan Kaymakamlığı olup bu doğrultuda ilgili beldeye güvenlik korucusu alımı yapılacağı ifade edilmiştir. İşte alıma ilişkin detaylar.

Kadro detayları ve Başvuru Şartları

Baykan Kaymakamlığı tarafından yapılacak olan alımda adaylar Baykan İlçesi Veysel Karani Beldesinde istihdam edilecektir. İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ilgili bölgede istihdam edilmek üzere alınacak olan korucu için aranan şartlar şu şekildedir.

Türk vatandaşı olmak.Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak ya da 21/6/1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanununa göre askerlikten muaf olmak, kadın adaylar için 21 yaşım doldurmuş olmak.Düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 40 yaşından büyük olmamak,En az ilkokul mezunu olmak.Kamu haklarından mahrum bulunmamak.Kan davasından hüküm giymemiş olmak.Hali hazırda görevlendirileceği köyde veya jandarma sorumluluk bölgesindeki mahallede ikamet etmek.Terör örgütleri ile bu Örgütlerin yasadışı uzantılarının eylemlerine, toplantılarına, yürüyüş ve mitinglerine katılmamış olmak, terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde bulunmamış olmak, örgüt propagandası yapmamış olmak.Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti, iltisakı veya irtibatı bulunmamak,Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak başta olmak üzere diğer genel alım şartlarının da sağlanması istenmektedir.

Başvuru Şekli

Adayların duyuruda belirtilen evraklar ve dilekçe ile bizzat Baykan İlçe Jandarma Komutanlığına başvuru tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Dilekçe ve diğer belgelere ulaşmak için //bit.ly/2IRAiKR

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kilis için
Kilis için - 5 ay Önce

Sayın bakanım bir an evvel Kilis merkeze bağlı sınıra yakın köylere ne Zaman korucu alımı yappilacak duyun sesimizi artık arz ederim

Diyarbakır ili
Diyarbakır ili - 5 ay Önce

Ergani ilçesi alım bekliyor sayın yetkililer sayın alım yapanlar sizden ricam saygılar

fırat
fırat - 5 ay Önce

Bu alımlar nıye van muş dıyarbakırda oluyo sadece dıkkat çekıcı gerçekten başkaıller denıye olmuyo bunca yorum yapan insana Kesın bir şey soylesenızde kımse boşuna beklemez bılıyorum çok gencimizin hayelı bualımlar ses lerını bır duyun artık

Ali malatya
Ali malatya - 5 ay Önce

Sayın abim malatya yine yoktur buraya ne zaman alınacak 2 yıldır bekliyoruz

Ahmet
Ahmet - 5 ay Önce

Sayın Bakanım Kars kağızmana da korucu alımı bekliyoruz saygılar

ERgani
ERgani - 5 ay Önce

Ergani

Kars
Kars - 5 ay Önce

Kars korucu alımı ne zaman bir tarih verilsin artık

Kars kars
Kars kars - 5 ay Önce

Kars korucu alımı ne zaman tarih verilsin artık sayın bakanım