WhatsApp Kullananlar Dikkat! Önemli Güncelleme Geliyor

WhatsApp'ın bildirim uzantısı özelliğine yeni bir güncelleme geldi. Peki yeni gelen özellikte nelere yer verildi. Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

WhatsApp Kullananlar Dikkat! Önemli Güncelleme Geliyor

WhatsApp yeni bir özelliği hayata geçiriyor. Bu kapsamda Yeni Bildirim Uzantısı özelliği görüntü ve GIF dosyalarına sunduğu destek sayesinde, doğrudan bildirim olarak gelen bu görüntüleri indirmenizi ve görüntülemenizi mümkün hale getiriyor. Peki WhatsApp'a yeni gelecek olan bu özellikle beraber WhatsApp'ta neler değişmiş olacak? Ne gibi farklılıklar olacak? Ne gibi kolaylıklara yer verilmiş oldu? Haberimizin devamında WhatsApp'a yeni gelen özelliğin detaylarına ulaşabilirsiniz.

İŞTE DETAYLAR

WhatsApp'ın bildirim uzantısı özelliğine yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme sayesinde Yeni Bildirim Uzantısı özelliği görüntü ve GIF dosyalarına sunduğu destek sayesinde, doğrudan bildirim olarak gelen bu görüntüleri indirmenizi ve görüntülemenizi mümkün hale getirecek. Yeni özellik ile beraber otomatik indirme seçeneği açıksa kullanıcılara içeriği doğrudan görüntüleme imkanı veriliyor. Bu kapsamda herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için medya ön izlemesini görüntüleyebilmek için bildirimi aşağıya doğru kaydırmak veya bildirime dokunmak gerekiyor. WhatsApp'ın yeni sürümünde WhatsApp gruplarına mesaj göndermek için artık Siri dijital asistanı kullanma olanağı da kullanıcıların hizmetine sunuldu. WhatsApp bildirime getirdiği yeni özellikle birlikte kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlamış oldu.

YORUM EKLE