İŞKUR personel alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Bugün gelmiş olan personel alımı ilanına göre Manisa BESOT bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı ilçelerde olmak üzere 120 işçi personel alımı yapacak. Geçici süreli yapılacak olan personel alımları için başvurular başladı.

Şehre Göre Personel Alımı Kontenjan Dağılımı:

Manisa BESOT 120 personel alımı yapacak. Bu kapsamda alımlar, 119 Mezar Temizlik İşçisi ve 1 Gassal olmak üzere toplamda 120 personel alımı yapılacak.

Başvuru Şartları Nedir?

Alımlar Tam Olarak Mezarlık temizlik personeli kadrosunda yapılacak. Bu yönde adayları öncelikle işini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 5593 Sayılı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Yasa dışı ideolojik amaçlı faaliyetlere anarşi ve terör eylemlerine herhangi bir suretle karışmamış veya katılmamış olmak, 20 yaşını doldurmuş ve 50 yaşından büyük olamamak, En az ilköğretim mezunu olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Manisa BESOT Personel alımı başvuruları 27 Nisan 2024 tarihi ile başlayacak. Başvurular 29 Nisan 2024 tarihine kadar devam edecek olup, başvuruda bulunmak isteyen adaylar sadece cv.manisa.bel.tr adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN TAM METNİ BURADA