Milli Savunma Bakanlığı işçi alımı hakkında duyuru geldi. 24 Nisan 2024 tarihi itibari ile duyurulmuş olan 2024 yılı Kamu İşçi alımı ilanı kapsamında MSB bünyesindeki eksikliği karşılamak için 1829 kişilik kadro için alım duyurusu yayımlamıştı. Bu kapsamda Başvurusu İŞKUR üzerinde başlamış olan işçi alımı için MSB PERTEM üzerinde duyuru geldi.

1829 İşçi Alımı Kontenjan Dağılımı Belli Oldu!

MSB işçi alımı için kontenjan dağılımları belli oldu. İŞKUR bünyesinde yayımlanmış olan ilan kapsamında Kontenjan dağılımını ilk olarak İşin Olsa ekibi tarafından duyurmuştuk. Bu yönde aşağıdaki bağlantı üzerinden kontenjan dağılımına ulaşabilirsiniz.

MSB İŞKUR ile 1829 Kamu İşçi Alımı Sona Eriyor!  122 Meslek ve 23 Şehir Listesi MSB İŞKUR ile 1829 Kamu İşçi Alımı Sona Eriyor! 122 Meslek ve 23 Şehir Listesi

Başvuru Süreci Başladı!

MSB işçi alımı kapsamında başvurular Bugün ( 24 Nisan 2024 ) tarihi ile başladı. İŞKUR üzerinden alınacak başvurular en geç 29 Nisan 2024 tarihine kadar alınacaktır. Başvuru yapmak için ve başvuru adımlarına ulaşmak için aşağıdaki haberi kullanabilirsiniz.

MSB 1829 Kamu İşçi Alımı İŞKUR Başvurusu Başladı! Başvuru Adımları MSB 1829 Kamu İşçi Alımı İŞKUR Başvurusu Başladı! Başvuru Adımları

MSB PERTEM'de İşçi Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı!

Bakanlığımız kadro ve kuruluşunda yer alan kurumlarda istihdam edilmek üzere 1.829 (bin sekiz yüz yirmi dokuz) açıktan sürekli işçi temini yapılacaktır.

Başvuru şartları ve kontenjan dağılımına aşağıda yer alan "Duyuruya Eklenen Dosyalar" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

BAŞVURU ŞARTLARI VE KONTENJAN DAĞILIMI İçin Tıklayınız.

2024 YILI MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ TEMİN İLANI İçin Tıklayınız.